Veľká NOVINKA pre divákov: Najväčšia TELEVÍZIA na Slovensku spúšťa novú STANICU! Vieme, čo bude vysielať

SLOVENSKO – Dlhé mesiace sa len šepkalo o tom, že by mala vzniknúť nová televízna stanica. TV Markíza si dokonca dala registrovať viaceré názvy, preto mnohí čakali, s čím napokon príde. Televízia teraz prelomila mlčanie a predstavila svoju novinku.

Televízia Markíza si prednedávnom dala registrovať tri názvy – Markíza Film, Markíza Fun a Markíza Klasik. Diváci preto očakávali, ktorú z týchto staníc napokon zaradí do svojej ponuky. Markíza v pondelok ráno vo svojej tlačovej správe predstavila svoju plánovanú novinku, ktorou sa stane stanica Markíza Klasik. Odštartovať by mala už v lete 2024, avšak presný dátum spustenia zatiaľ nepoznáme.

Čo prinesie Markíza Klasik?

Rada pre mediálne služby nedávno informovala, že Markíza Klasik nahrádza doterajší názov programovej služby FOOOR. Vysielať bude 24 hodín denne, 7 dní v týždni. Distribuovaná bude prostredníctvom operátorov káblových, satelitných a IPTV televíznych služieb vo Full HD kvalite.

Nová stanica by mala na obrazovky priniesť osvedčené televízne značky s kultovým charakterom. Diváci by sa mali pripraviť na dávku legendárnych filmov a seriálov, ale taktiež aj na nezabudnuteľné televízne šou. Potešiť by mali každého, kto je skutočný „klasik“.

markiza klasik

Zdroj: Facebook/Markíza KLASIK

„TV Markíza oslávi tento rok už neuveriteľné 28. narodeniny a za ten čas ponúkla obrovské množstvo programov, ktoré stoja za to, aby sme si ich opäť pripomenuli. Markíza KLASIK prinesie najmä overené tituly zo zahraničnej produkcie, doplnené o slovenskú a českú televíznu klasiku. Verím, že vďaka novej stanici a jej unikátnemu zameraniu získame ďalších nových divákov a diváčky, a ešte viac tak posilníme trhové líderstvo skupiny Markíza,“ vysvetlil Peter Gažík, generálny riaditeľ skupiny Markíza.

Konkrétne názvy filmov, seriálov či relácií zatiaľ prezradené neboli.

Prečítajte si tiež:


Veľké ZMENY pre divákov: Na Slovensku pribudnú až ŠTYRI nové TELEVÍZNE STANICE! Prvá štartuje už o pár dní


 

Viac o téme: Markíza Klasik, televízia, TV Markíza

Súvisiace články