VEĽKÉ SŤAHOVANIE obľúbenej POCHÚŤKY: Pre niektorých ľudí je NEBEZPEČNÁ!

BRATISLAVA –  Ďalší obchodný reťazec sťahuje nebezpečnú čokoládovú nátierku z predaja. Po Bille prístupilo k tomuto kroku Tesco. Do čokoládového výrobku sa dostal alergén, ktorý tam nemá čo robiť. Nebezpečný môže byť pre alergikov.

Spoločnosť Müller informovala o tom, že preventívne sťahuje z predaja výrobok Müller Vegan Mousse čokoláda na kokosovom základe (2 x 70 g). Dôvodom je mliečna bielkovina, ktorá nebola súčasťou receptúry. „To môže viesť k možným alergickým reakciám u ľudí, ktorí trpia alergiou na mliečnu bielkovinu,“ uviedol výrobca Molkerei Alois Müller GmbH & Co. KG. Ako dodal pre ľudí bez alergie na mliečnu bielkovinu je tento výrobok vhodný na konzumáciu bez obmedzenia. Týka sa to len nasledujúcich dátumov minimálnej trvanlivosti s dátumom 13.mája 2023 a 27.5.2023. „Žiadame alergikov, aby sa zdržali konzumácie vyššie uvedených výrobkov s uvedeným dátumom spotreby a aby príslušné výrobky vrátili na predajné miesto. Tam vám bude vrátená čiastka za výrobok, a to aj bez predloženia účtenky,“ uvádza výrobca. Spotrebitelia môžu získať ďalšie informácie pod telefónnym číslom +420 734 156 252.

 

Mohlo by vás zaujímať:
Reklama

Tento výrobok sťahuje výrobca z predaja z dôvodu nebezpečnosti. Zdroj: Muller

Viac o téme: alergici, BILLA, mliečna bielkovina, nátierka, sťahujú výrobok, Tesco, výrobok

Komentáre k článku

cumisfusaku
11.5.2023
Kto take bludy zere, oskvarky, slaninu, kolbasy nikto nestahuje z predaja, to treba jest. Na takej strave sa ludia dozivali 100 rokov. Jedzte zdravo.
cumisfusaku
11.5.2023
Ked jedli tlacenku, hurky, kolbasy, slaninu.
Zobraziť všetky komentáre(3)

Súvisiace články