Regióny Bratislava Top

VIDEO Brutálny ÚTOK na ulici: Muža zložil na zem jednou ranou! Skončil v nemocnici

Brutálny útok v centre Bratislavy. ZDROJ: FB/Mestská polícia Bratislava

BRATISLAVA – Brutálny útok sa odohral v centre Bratislavy. Partia mladíkov sa prechádzala po Hurbanovom námestí, keď v tom náhle do okoloidúceho kopol jeden z mladíkov. Druhý z nich sa pokúsil situáciu upokojiť, avšak rozčúlený muž ho udrel tak, že chlapec skončil schúlený na zemi. Policajti ho odviezli do nemocnice.

 

Brutálny útok sa odohral v pondelok o 3 hodine ráno na Hurbanovom námestí. Prechádzali tadiaľ traja mladíci, keď v tom si ich všimli ďalší dvaja muži. Na zverejnenom videu je vidieť, že jeden z nich náhle kopol do mladíkov. To ho pravdepodobne rozčúlilo, na čo následne udrel jeho kamaráta, ktorý skončil na zemi. Čo presne útoku predchádzalo, nie je jasné.

Podľa polície však ide už o záver konfliktu a agresia zo strany mužov začala už skôr. Na videu je vidieť už len vyvrcholenie celého konfliktu. “V prípade, ktorý sa odohral v pondelok po tretej ráno, sme prišli na miesto pár desiatok sekúnd po telefonáte. Za ten čas došlo k oplácaniu agresie a následne k hrubému útoku. Páchateľa sme chytili a obmedzili na osobnej slobode. Na ďalšie úkony si ho následne prevzali príslušníci Policajného zboru,” poznamenali muži zákona.

Muža, ktorý po útoku skončil na zemi, previezli do nemocnice. “Zranenému mužovi sme poskytli predlekársku pomoc a odovzdali ho do rúk zdravotníkom, ktorí ho previezli do Univerzitnej nemocnice na Mickiewiczovu,” dodala polícia.

Zároveň vyzvali ľudí, aby podobné situácie okamžite nahlasovali. “Mestský kamerový systém nám slúži na kontrolu ulíc v reálnom čase, na informovanie hliadok o aktuálnom dianí a zábery môžu byť použité aj ako dôkaz na súde. Keď ste svedkom protiprávnej činnosti alebo sa len obávate, že by k nej mohlo dôjsť, neváhajte a kontaktuje mestskú políciu prostredníctvom linky 159. Aj vďaka tomu dokážeme predchádzať útokom, obťažovaniu alebo monitorovať potenciálnych páchateľov a páchateľky.”