Košice Domáce Michalovce Sobrance Top

VIDEO Matoviča pobavila matka TEHOTNEJ ženy: Policajt bol z nej vo vývrtke. Čo sa vlastne stalo?

Ilustračná foto. ZDROJ: TASR/AP

SOBRANCE – Sociálnymi sieťami sa začala len nedávno šíriť nahrávka, ktorá vznikla z telefonátu na policajnú stanicu. Hlavnými účinkujúcimi sú matka tehotnej 29-ročnej dcéry a policajt, ktorý išiel z telefonátu už do vývrtky. Video sa stalo okamžite virálnym a dostalo sa aj k Igorovi Matovičovi, ktorého tiež pobavilo. A nielen jeho, ale aj desiatky ďalších komentujúcich. 

 

Pred pár dňami sa sociálnymi sieťami začalo šíriť video s titulným komentárom, “Keď ti otehotnie dcéra, volaj na políciu.” Nahrávka z telefonátu na policajnú stanicu, v ktorej zúfalá matka tehotnej dcéry prosí ochrancov zákona o pomoc, sa takmer okamžite stala virálnou a pobavila mnohých komentujúcich na sociálnych sieťach. Už aj príspevky pod videom naznačujú, že ide o vtipnú nahrávku. “Mať toto za “svokru”, tak sa mu nečudujem, že vzal nohy na ramená,” píše komentujúci Richard, “Poklona za trpezlivosť policajtovi. Po zložení určite vybuchol smiechom,” dodala Zuzana.

V nahrávke sa nachádzajú veľmi vtipné pasáže, ako napríklad: “Šak ja znam, že vy ste s ňou nedzigali…” Rozzúrenej budúcej babičke sa príslušník zákona pokúšal niekoľkokrát vysvetliť, za akých podmienok môže do prípadu zasiahnuť polícia. V jednej časti jej hovorí: “Pokiaľ si myslíte, že došlo k nejakému protiprávnemu konaniu.” Matka tehotnej 29-ročnej dcéry ho ani nenechala dohovoriť a reaguje: “Áno, dvakrát potvrdený test mala.” 

Video sa dostalo aj k bývalému premiérovi Igorovi Matovičovi, ktorý ho zdieľal na sociálnych sieťach so slovami: “MICHALOVCE a SOBRANCE trošku inak.”

Vtipné video v kompletnej verzii nájdete na nasledujúcej strane.