Regióny Bratislava Trnava Trenčín Nitra Žilina Banská Bystrica Prešov Košice Top

VIDEO Neuveriteľné! Vagabund brutálne KOPAL do 69 ročnej ženy, ktorú chcel olúpiť. Nepočítal s tým, že má proti sebe SUPERBABKU

Žena nedala lupičovi žiadnu šancu. Zdroj: FB-Polícia SR/Nitriansky kraj
NOVÉ ZÁMKY – Naozaj nechutné zábery zachytila kamera v Nových Zámkoch krátko po Vianociach, keď za bieleho dňa sa neznámy muž pokúsil násilne okradnúť staršiu ženu, ktorá skončila na zemi, kde ju kvôli kabelke brutálne kopal.
Napadnutie, ktoré by pre mnohých seniorov znamenalo vážne zranenie až úplný koniec. 69-ročná žena v Nových Zámkoch, ktorú 28.decembra prepadol mladý vagabund, sa zachovala ako z akčného filmu. Násilník nemal šancu. Žena kráčala 28. decembra minulého roka cez parkovisko, kde ju sledoval neznámy muž. Ten sa k chodkyni zozadu priblížil a chcel jej vytrhnúť kabelku. Odvážna seniorka však svoju tašku držala pevne a nepustila ju ani po tom, čo ju páchateľ potiahol. Žena nebezpečne spadla na zem a tam ju niekoľkokrát ešte aj kopol. Podozrivý z miesta činu ušiel bez lupu. Odvážna žena sa postavila na nohy a pokračovala ďalej po vlastných preč. Neobišlo sa to však bez zranení. Poškodená útok nahlásila až niekoľko hodín po skutku, keď sa začali prejavovať známky útoku – zlomenina ruky a podliatiny. Novozámockí kriminalisti žiadajú verejnosť o pomoc pri pátraní po podozrivej osobe. Akékoľvek informácie k jej totožnosti, pohybu alebo pobytu je možné podať polícii na t.č. 158, prípadne priamo na ktoromkoľvek policajnom oddelení, alebo do súkromnej správy na FB stránke Polícia SR – Nitriansky kraj.