Regióny Žilina

VIDEO POZOR na tohto chlapa! Na ulici ONANOVAL pred 2,5-ročným chlapcom: Tým sa to neskončilo

muž masturboval Likavka Zdroj: FB/Polícia
Zdroj: FB/Polícia

LIKAVKA – Nechutný pohľad sa naskytol matke s malým dieťaťom. Na verejnosti, za bieleho dňa, si pred nimi uspokojoval svoje sexuálne túžby neznámy chlap. Ako vidieť na záberoch, na ulici to nerobil prvýkrát. Keď sa vrátil na miesto činu, konfrontoval ho partner matky, čo taktiež zachytila kamera. 

K incidentu došlo, keď sa Zuzana vracala domov so synčekom v obci Likavka. „Na ulici oproti nám šiel muž, ktorý mal chuť si len kúsok predo mnou a mojim 2,5-ročným synom vytiahnuť z nohavíc svoj penis a začať sa uspokojovať. Chytila som malého a utekala domov. Na viac som sa nezmohla,“ priblížila nepríjemný zážitok. Chlap okamžite nasadol do auta a odfrčal preč. Nie však nadlho. Už o hodinu ho Zuzana zbadala opäť, ako parkuje pred jej domovom. Zuzanin partner nezaváhal a so zapnutou kamerou v mobile ihneď bežal na ním.

Muža, čo onanoval na ulici, natočili na video. Zdroj: FB

Akonáhle mu položil niekoľko otázok, chlapík sa dal opäť rýchlo na útek. Zdá sa však, že ani to ho neodradilo. Celý deň sa mal totiž autom pohybovať po dedine. „Keď večer auto parkovalo pred obchodom, tak som hneď volala políciu, že ten muž sedí vo vozidle. Ale kým policajti prišli, už tam nebol, stihol ujsť. Auto tam parkovalo do rána, a odvtedy som ho nevidela,“ opísala Zuzana.

Pre tohto chlapa to zrejme na verejnosti nebola premiéra. Len niekoľko dní predtým sa totiž v obci odohral podobný incident. Viacero žien videlo, ako s najväčšou pravdepodobnosťou ten istý muž masturbuje na ulici. Vtedy to však bolo za tmy. „Zastal s autom pod lampou, pozeral nám do okien a onanoval. Nevedeli sme, čo v danej situácii robiť, koho kontaktovať,“ uviedla jedna zo žien, ktorá incident zaznamenala na video.

Muž v dedine masturboval aj večer. Zdroj: FB

Kto je chlapík, ktorý sa dopustil nechutného konania, nie je známe. Podľa miestnych nepochádza z okolia. Zuzana na muža podala trestné oznámenie, keďže polícii nahlásila evidenčné číslo vozidla, nemal by ho byť problém nájsť. Polícia nám potvrdila, že sa prípadom zaoberá, ale či už páchateľa vypátrala, neprezradila. „V predmetnej veci naďalej prebieha vyšetrovanie, preto nie je možné poskytnúť žiadne bližšie informácie, ktoré by mohli vyšetrovanie ohroziť, resp. zmariť,“ vysvetlila hovorkyňa žilinskej polície Gabriela Kremeňová.