Regióny Trnava Trenčín Žilina Banská Bystrica Prešov Košice

VIDEO Policajti ZRAZILI motorkára! Ten po nehode UŠIEL: Chlapa doteraz NENAŠLI

Motocyklista po nehode ušiel. ZDROJ: FB/Polícia Bratislavský kraj

BRATISLAVA – Ku kurióznej nehode došlo včera po 20-tej hodine na križovatke v bratislavskej Petržalke na Bosákovej ulici pri obchodnom dome s nábytkom. Policajti zrazili oproti idúceho motorkára. Očitým svedkom na priechode pre chodcov sa naskytol hrôzostrašný pohľad. Policajti narazili do motorkára, ten letel na cestu niekoľko metrov. 

 

Rozbitá motorka ležala na ceste a policajné auto, ktoré motorkára zrazilo, museli okoloidúce autá obchádzať.  Spravodajský portál zregionu.sk má výpoveď očitých svedkov priamo z miesta nehody. “Prechádzali sme práve cez priechod pre chodcov, keď sa to stalo. Policajti si pravdepodobne pri odbočovaní nevšimli oprotiidúceho motocyklistu. Motorkár preletel niekoľko metrov a dopadol na zem. Okamžite sme mu bežali na pomoc. Zrejme bol v šoku, postavil sa a hovoril, že je v pohode a odišiel preč. O chvíľu sa objavil, videli sme, že sa zhovára s policajtmi,” povedali nám žena s mužom z miesta nehody. Motorkára po chvíli na mieste nehody už nebolo vidno.

Bratislavská polícia túto informáciu potvrdila: “Podľa doposiaľ zistených informácií ku zrážke malo dôjsť počas toho, ako policajt na služobnom motorovom vozidle odbočoval z Farského ulice smerom na Bosákovu, pričom pri prejazde križovatkou došlo k zrážke s vodičom motocykla. Vodič motocykla po zrážke z miesta dopravnej nehody utiekol. Policajtom sa aj napriek vykonaným úkonom nepodarilo vodiča vypátrať. “

Policajti sa pri nehode nezranili, vodičovi nezistili v dychu žiadny alkohol.

“Touto cestou vyzývame vodiča motocykla zn. Ducatti Monster, aby sa prihlásil na polícii. Zároveň žiadame tých občanov, ktorí disponujú akýmikoľvek informáciami o osobe vodiča motocykla zn. Ducatti Monster, aby nás kontaktovali na bezplatnom telefónnom čísle 158, prípadne formou súkromnej správy na FB stránke Polícia SR – Bratislavský kraj,” dodávajú policajti.

 

V bratislavskej Petržalke zrazilo policajné auto motorkára. Zdroj: čitateľ