Spoločnosť Domáce Kultúra PR článok Top

VIDEO Zimomriavky a poriadna dávka adrenalínu. Skoky snowboardistov vás nenechajú chladnými

Zdroj: bavm.sk

BRATISLAVA – Letné festivaly sú zatiaľ v nedohľadne a tak je správna príležitosť spraviť si zimnú párty. Užiť si poriadnu zábavu a to až dva dni? Žiaden problém. V Kremnici zažijete show plnú adrenalínu a tanca. Pripravené sú skoky snowboardistov a nebudú chýbať ani známi slovenskí hudobníci. Repertoár je naozaj pestrý a každý si tak nájde to svoje.

 

Už o pár dní môžete vyraziť na Štefánikovo námestie, kde priamo v centre uvidíte poriadnu dávku adrenalínu. Kremnica zažije opäť niečo nevídané. Vďaka 12. ročníku Big Air v meste sa môžete tešiť na akrobatické skoky snowboardistov a freeskierov z celej Európy. Snehu vo všetkých mestách ubúda, no v Kremnici je to naopak. Tento rok už dokonca pomocou dvoch snežných diel umelo zasnežujeme kremnické námestie, pretože potrebujeme poriadnu kopu snehu na stavbu skoku a dopadu pre snowboardistov a freeskierov,“ povedal organizátor Big Air v meste Ondrej Horváth. 

 

Kremnica zase raz ožije. Zdroj: bavm.sk

Niečo pre každého

Počas akcie si môžete dokonca aj zatancovať. Nebudú totiž chýbať známi hudobníci – Walter Schnitzelson, Akustika, Medial Banana a Polemic. Celý tento balík pritom dostanete zadarmo.

Podujatie sa bude tešiť aj na tých najmenších návštevníkov. Pre nich je na námestí pripravená KIDS zóna, či tvorivé dielne. Pre milovníkov histórie zase múzeá a galérie v Kremnici predĺžili počas akcie otváracie hodiny.

 

Zaujímavá odmena

Problém nie je ani v tom, ak sa ale rozhodnete, že nechcete byť len divák, ale chcete predviesť svoje kúsky na snowboarde alebo na lyžiach. Stačí sa prihlásiť a sledovať informácie priamo tu. Veľkým lákadlom sú zaujímavé finančné odmeny pre tých najlepších jazdcov. Tento ročník bude špecifický tým, že v ňom zabojujú jazdci z celej Európy o cenné body do medzinárodného rebríčka Európskeho pohára vo freestyle lyžovaní. Získané body v Kremnici môžu pomôcť najlepším športovcom vydláždiť si cestu na svetový pohár a následne na olympiádu v roku 2022,“ dodal Horváth. 

 

Jazdci opäť predvedú svoje kúsky. Zdroj: bavm.sk

Čo tak sa zabaviť?

Súčasťou akcie budú tradičné Jägermeister Warm-up a After párty. Za tie si budete musieť priplatiť. V priestoroch Kina Akropola vystúpia kapely a DJ’s zo Slovenska a Česka.

Jägermeister Warm-Up Party (Piatok)

  • 20:00 – Otvorenie brány + Videoprojekcia
  • 22:00 – STRAPO 
  • 23:30 – DayD 
  • 01:00 – VENTOLIN (CZ)

Jägermeister Afterparty (Sobota)

  • 20:00 – Otvorenie brány + Videoprojekcia
  • 22:30 – PARA 
  • 00:00 – Tusté Baletky
  • 01:00 – ŠKRUPO
  • 03:00 – Changing Faces

 

Známe mená sa postarajú o zábavu. Zdroj: bavm.sk

Vstupenky

Permanentka Piatok – Sobota

Jägermeister Warm-Up Party – Piatok 

Jägermeister Afterparty – Sobota 

 

Galéria
Na párty Big Air v meste si každý nájde to svoje. Zdroj: bavm.sk
Mesto Kremnica ožije. Zdroj: bavm.sk
Známe kapely na námestí zahrajú do tanca. Zdroj: bavm.sk
Skoky jazdcov na podujatí Big Air v meste vyrazia dych. Zdroj: bavm.sk
Súčasťou akcie bude aj vyhlásenie súťaže najlepších jazdcov. Zdroj: bavm.sk
Na párty vystúpia známi hudobníci. Zdroj: bavm.sk
Aj vy môžete predviesť svoje akrobatické kúsky. Zdroj: bavm.sk
navigate_before
navigate_next