Spoločnosť Domáce Kultúra PR článok Top

Muzikál roka Voda a krv nad vodou vás dostane. Zažite legendárne hity, z ktorých naskakujú zimomriavky

Muzikál z Divadla Kalich mieri aj na Slovensko. Zdroj: Divadlo Kalich / Richard Kocourek

BRATISLAVA – Najočakávanejší muzikál roka je tu. Voda a krv nad vodou prichádza na Slovensko. V Čechách vyvolal obrovské nadšenie a tak je jasné, že sa Slováci majú na čo tešiť. Nebudú chýbať elánovské hity, ktoré vyvolávajú zimomriavky. Emócie sa budú dať krájať, o čom svedčia aj reakcie českého publika. Účinkujúci si vyslúžili standing ovation. 

 

Dnes oslavujeme Medzinárodný deň žien a to je ten správny čas kúpiť lístky na jedinečný muzikál Voda a krv nad vodou. Potešiť môžete nielen svoju polovičku, ale aj svojich blízkych. Všetci si určite radi zaspievajú legendárne piesne od skupiny Elán spolu s účinkujúcimi.

Ženy rady obdaruvávajú, o to viac ich poteší nečakané prekvapenie. Práve dnes je ten čas, kedy si zaslúžia byť obdarované práve ony. Lístok na muzikál Jána Ďurovčíka je ideálny darček. O tom, že to bude veľkolepé, niet pochýb. Vstupenky na jednotlivé predstavenia kúpite v sieti predpredaj.sk.

 

Účinkujúci vás vystúpením zaujmú. Zdroj: Divadlo Kalich / Richard Kocourek

Láska na každom rohu

Po Ôsmom svetadiele sa režisér a choreograf Ján Ďurovčík rozhodol priniesť nový muzikál Voda a krv nad vodou. Opäť neobišiel známe elánovské hity. Tešiť sa môžete tiež na novú skladbu priamo na mieru – Vinný aj nevinný. Napriek tomu, že zaznejú notoricky známe skladby, muzikál bude úplne iný a nebude pokračovaním Ôsmeho svetadiela. Pôjde o úplne nový príbeh na motívy knihy Gróf Monte Cristo od Alexandra Dumasa. ,,Jedná sa o príbeh plný emócií, lásky a všetkého, čo patrí k veľkému plátnu, ktorým muzikál Elánu opäť bude,“ povedal vtedy pre Divadlo Kalich Ďurovčík.

 

Muzikál voda a krv nad vodou sa stretol s obrovským úspechom. Zdroj: Divadlo Kalich / Richard Kocourek

Zimomriavky po celom tele

Nový muzikál Voda a krv nad vodou bude zážitkom pre celú rodinu. Svedčia o tom aj reakcie po premiére v pražskom Divadle Kalich. Diváci boli zo šou nadšení. Spolu s účinkujúcimi spievali známe elánovské hity a nechýbal ani standing ovation. Skladba Voda čo ma drží nad vodou bola čerešničkou na torte, ktorá divákov dojala. Muzikál sprevádzali silné emócie a zimomriavky po celom tele. Dokonca Jožo Ráž, líder skupiny Elán, Ďurovčíka vyzdvihol. ,,Keby sme boli v Amerike, tak toto je svetový hit,” dodal Ráž.

 

Jožo Ráž bol po premiére z muzikálu nadšený. Zdroj: Divadlo Kalich / Richard Kocourek

Vstupenky

Lístky na jednotlivé predstavenia kúpite v sieti predpredaj.sk.

03.06. KOŠICE – Divadlo Grand 19.00h

04.06. KOŠICE – Divadlo Grand 19.00h

10.09. ŽILINA – Dom Odborov 19.00h

11.09. ŽILINA – Dom Odborov 19.00h

15.10. BANSKÁ BYSTRICA – Športová hala na štiavničkách 19.00h

16.10. BANSKÁ BYSTRICA – Športová hala na štiavničkách 19.00h

23.10. LIPTOVSKÝ MIKULÁŠ – Dom kultúry 19.00h

 

Muzikál prinesie poriadnu dávku emócií. Zdroj: Divadlo Kalich / Richard Kocourek

Mohlo by vás zaujímať:

 

Galéria
Diváci sa môžu tešiť na poriadnu šou. Zdroj: Divadlo Kalich / Richard Kocourek
Zaznejú opäť známe elánovské hity. Zdroj: Divadlo Kalich / Richard Kocourek
navigate_before
navigate_next