Regióny Nitra Nové Zámky

Vodiči v Nových Zámkoch sa musia pripraviť na čiastočné obmedzenie dopravy

Nové Zámky: Obnova krytu vozovky spôsobí čiastočnú uzáveru cesty II/563 Nové Zámky 2. marca (TASR) - Okresný úrad Nové Zámky upozorňuje vodičov na čiastočnú uzáveru vozovky na ceste II/563 z Nových Zámkov cez Komoču do Kolárova. Dôvodom je naplánovaná postupná obnova krytu vozovky, z dôvodu ktorej bude premávka sústredená do jedného jazdného pruhu. Ukončenie prác je predbežne naplánované do 30. júna. Frézovanie povrchu sa začne 13. marca od križovatky v smere Komoča - Andovce. Na mieste bude umiestnené dočasné dopravné značenie, dopravu budú v čase uzávery regulovať oprávnené osoby, upozornil okresný úrad.

NOVÉ ZÁMKY – Okresný úrad Nové Zámky upozorňuje vodičov na čiastočnú uzáveru vozovky na ceste II/563 z Nových Zámkov cez Komoču do Kolárova.

Dôvodom je naplánovaná postupná obnova krytu vozovky, z dôvodu ktorej bude premávka sústredená do jedného jazdného pruhu. Ukončenie prác je predbežne naplánované do 30. júna. Frézovanie povrchu sa začne 13. marca od križovatky v smere Komoča – Andovce. Na mieste bude umiestnené dočasné dopravné značenie, dopravu budú v čase uzávery regulovať oprávnené osoby, upozornil okresný úrad.