Regióny Trenčín PR článok

Voľné pracovné pozície v Trenčianskom kraji: Vyberte si z týchto ponúk

Ilustračná foto. ZDROJ: TASR / Radovan Stoklasa

Nové pracovné príležitosti, šance a výzvy sú pred vami. Zistite, či je medzi mnohými pracovnými ponukami na pracovnom portáli Kariéra.sk taká, ktorá je ako stvorená práve pre vás. Dnes vám prinášame prehľad voľných pracovných z Trenčianskeho kraja.

Miesto pracovného výkonu: Nové Mesto nad Váhom 

Plat: 1200 EUR 

Na tejto pozícii Vás čaká samostatné nastavenie a programovanie CNC strojov v riadiacom systéme HeidenHain, kontrola kvality hlavných rozmerov po obrobení a špeciálna kusová výroba súčiastok. výhodou sú rôzne príplatky a 13. plat. Pokiaľ Vás ponuka zaujala, neváhajte zaslať svoj životopis na Kariéra.sk. 

Miesto pracovného výkonu: okres Trenčín

Plat: 810 EUR brutto + 20 % výkonnostná odmena 

Ponúkame ti skvelú možnosť spojiť prácu v odbore, ktorý si vyštudoval, so získaním potrebnej kvalifikácie, kurzov a osvedčení na náš účet. Využi Absolventský program POWER – “elektrotechnik junior”. Svoju kariéru odštartuješ v najväčšej európskej energetickej skupine E.ON. Ponúkame ti možnosť rýchleho rastu aj starostlivosť slovenského Najzamestnávateľa. Prihlás sa na Kariéra.sk.

Miesto pracovného výkonu: Trenčiansky kraj

Plat: 1000 – 3000 EUR 

Vašou úlohou bude vyhľadávanie vidieckych a rekreačných nehnuteľností a oslovovanie majiteľov (objavovať zastrčené chalúpky, podebatovať ktorého suseda neukazovať záujemcom, prečo je lepšie pokosiť alebo ako urobiť skvelé fotky…), komunikácia s kupujúcimi (pokecať prečo chcú ísť z mesta na dedinu, či im vonia tráva, spoločne naplánovať grilovačku…) a spolupráca pri predaji. Všetky podrobnosti o tejto pracovnej ponuke nájdete na Kariéra.sk.  

Miesto pracovného výkonu: Handlová

Plat: 1000 – 1500 EUR 

Zaujímaš sa o aktuálne trendy v marketingovej komunikácii? Vieš ich pretaviť do atraktívneho obsahu bez ohľadu na to, či ide o online alebo offline priestor? Baví ťa navrhovať, plánovať a vytvárať rôzne vizuály? Podieľaj na realizácii rôznych marketingových aktivít v súlade s komunikačnou stratégiou a víziou nových aj zabehnutých značiek v pet business. Celú ponuku si môžeš prezrieť na Kariéra.sk.

Miesto pracovného výkonu: Považská Bystrica

Plat: 739 – 934 EUR

Baví ťa práca ako operátor výroby? Pracuj s nami v spoločnosti s celosvetovou pôsobnosťou. Na základe vlastnej šikovnosti môžeš dosiahnuť vyššiu mzdu a kariérny rast. Náplňou práce je sekanie tesniacich profilov a vizuálna kontrola. Hodíte sa na túto pozíciu? Zašlite svoj životopis na Kariéra.sk.

  • Rádiologický technik

Miesto pracovného výkonu: Partizánske 

Plat: 1008 EUR 

Do nášho tímu prijmeme nového člena, ktorého náplňou bude  samostatne vykonávať odborné pracovné činnosti v rádiológii, radiačnej onkológii a nukleárnej medicíne, ktoré zodpovedajú rozsahu a obsahu získaného vzdelania a vykonávanie samostatnej odbornej práce s použitím prístrojovej techniky. Všetky podrobnosti nájdeš na pracovnom portáli Kariéra.sk. 

Nevybrali ste si z týchto ponúk? Nezúfajte. Na Kariéra.sk si môžete vybrať zo stoviek voľných pracovných miest, stačí zadať odvetvie a lokalitu, v ktorej si hľadáte prácu. Taktiež sa môžete pridať do Facebookovej skupiny Práca a brigády – Slovensko a zahraničie / KARIERA.SK, vďaka ktorej pravidelne dostanete informácie o voľných pracovných pozíciách.