Regióny Snina

Výbuch rodinného domu v Belej nad Cirochou. Ťažko zranená majiteľka skončila v nemocnici

Okolnosti výbuchu kozubovej vložky v rodinnom dome v obci Belá nad Cirochou, ku ktorému došlo v utorok (3. 8.), vyšetruje polícia. Ako informoval vedúci oddelenia komunikácie a prevencie prešovského krajského policajného riaditeľstva Daniel Džobanik, policajti zo Sniny začali v prípade trestné stíhanie vo veci prečinu ublíženia na zdraví. "V čase okolo 13.00 h došlo počas manipulácie s kozubovou vložkou v obývacej izbe k výbuchu tejto vložky," uviedol s tým, že v izbe sa v tom čase nachádzala len majiteľka domu, ktorá pri výbuchu utrpela zranenia s časom liečenia viac ako sedem dní.

SNINA – Okolnosti výbuchu kozubovej vložky v rodinnom dome v obci Belá nad Cirochou, ku ktorému došlo v utorok 3.augusta vyšetruje polícia.

 

Ako informoval vedúci oddelenia komunikácie a prevencie prešovského krajského policajného riaditeľstva Daniel Džobanik, policajti zo Sniny začali v prípade trestné stíhanie vo veci prečinu ublíženia na zdraví. “V čase okolo 13.00 h došlo počas manipulácie s kozubovou vložkou v obývacej izbe k výbuchu tejto vložky,” uviedol s tým, že v izbe sa v tom čase nachádzala len majiteľka domu, ktorá pri výbuchu utrpela zranenia s časom liečenia viac ako sedem dní.