Regióny Trnava Top

Tetianu (†34) našli PRIVIAZANÚ K STOLU, DOBITÚ TĹČIKOM! K brutálnej vražde (†34) sa priznal manžel

TRNAVA – K ohavnému činu sa priznal! Manžel nebohej matky troch detí Tetiany (†34) sa vo štvrtok na Okresnom súde v Trnave pred sudcom priznal, že svoju ženu zabil on. Pred týmto strašným činom neušetril ani svoje deti, ktoré matku našli v kaluži krvi! 

 

Vo štvrtok ráno sa pred sudcu na Okresnom súde v Trnave postavil obvinený Tomáš Harvan zo Šamorína. “Na hlavnom pojednávaní prokurátor predniesol obžalobu, následne obžalovaný urobil vyhlásenie, že je vinný zo spáchania skutku uvedeného v obžalobe,” skonštatovala hovorkyňa súdu Jana Kondákorová. Ako doplnila, toto vyhlásenie obžalovaného súd prijal a rozhodol, že vykoná dokazovanie súvisiace s výrokom o treste, náhrade škody, ochranného opatrenia. “Súd hlavné pojednávanie odročil na 19.10.2021 za účelom výsluchu znalcov,” uzavrela.

 

Najstaršia dcéra Lenka (18) bola svedkom brutálneho besnenia.
Zdroj: fb/lh

Mrazivé detaily

Strašná tragédia sa stala v noci 28. januára tento rok na Kasárenskej ulici v Šamoríne, v okrese Dunajská Streda. V jednom z bytov tam už od roku 2009 spoločne žili Tomáš a Tetiana. Na tento deň nezabudnú susedia, ani policajti, ktorí v byte v osudný deň zasahovali. Podľa zdroja blízkeho rodine mala byť úbohá Tetiana do krvi dobitá pravdepodobne tĺčikom na mäso vlastným mužom! Dokonca bola priviazaná k stolu a na ruke mala mať odrezané viaceré prsty. Krv vlastnej mamy mala utierať jej najstaršia dcéra Lenka! „Žena mala po tele viaceré devastačné zranenia, ktorým na mieste podľahla,“ uviedla vtedy trnavská polícia. Obvinený bol jej manžel Tomáš Harvan (38), pôvodom z Brezna, ktorého ako hlavného podozrivého z vraždy vlastnej manželky kriminalisti odvádzali hneď z miesta činu. Vyšetrovateľ z Trnavy ho obvinil z obzvlášť závažného zločinu vraždy. V takýchto prípadoch v prípade dokázania viny hrozí až 25-ročný trest, dokonca doživotie.

Tomáš Harvan (38) sa k brutálnemu činu na súde priznal.
Zdroj: fb/th

Chcel sa obesiť?

Podľa zdroja blízkeho polícii sa mal Tomáš ešte vo väzbe údajne pokúsiť o samovraždu. Oficiálne informáciu polícia nepotvrdila, avšak jej stanovisko znelo: „Počas zadržania si policajti všimli, že v cele dochádza k samopoškodzovaniu zadržanej osoby. Policajti mu privolali lekársku pomoc a muža previezli do nemocnice v Trenčíne.“ 

Tetiana (†34) hľadala na Slovensku šťastie, našla si smrť.
Zdroj: fb/th

Lásku hľadala na Slovensku

Tetiana († 34) pochádzala z Mukačeva na Ukrajine. Dúfala, že na Slovensku nájde šťastie, lásku, rodinu. O všetko ju pripravil vlastný muž a to beštiálnym spôsobom. Po nebohej Tetiane ostali tri deti. Najstaršia Len­ka (18), Dominika (9) a maličký Tomáško, ktorý svoje 3. narodeniny oslávil v júni už bez mamičky. Deti navyše museli ísť po tragédii do detského domova. Ako sme sa však dozvedeli, brat dnes už obžalovaného Tomáša prejavil záujem postarať sa o všetky deti a osvojiť si ich.