Regióny Trenčín Domáce Nové Mesto nad Váhom Top

Za Danom Heribanom SMÚTI celá HORNÁ DOLNÁ! Odišiel príliš mladý: TOTO o Brmbalíkovi prezradili ľudia z obce

Dano Heriban
Herec Daniel Heriban nás nečakane opustil. ZDROJ: Facebook/Horná Dolná

NOVÁ LEHOTA – Informácia o nečakanej smrti 43-ročného herca Daniela Heribana zasiahla celé Slovensko. Smúti za ním rodina, ale aj priatelia, kolegovia, verejne známe osobnosti, fanúšikovia či všetci, ktorí ho poznali a vedeli, aký to bol skvelý človek.

 

Tejto smutnej správe nechceli uveriť ani obyvatelia obce Nová Lehota v okrese Nové Mesto nad Váhom. Práve tu sa natáčal seriál Horná Dolná, ktorý si za tie roky získal množstvo fanúšikov. Tí do dedinky dokonca chodili aj na výlety, aby si na vlastné oči pozreli miesta, ktoré mohli poznať z televíznych obrazoviek.


Smrť Dana HERIBANA zasiahla všetkých: Kolegovia v ŠOKU! Smútia aj osobnosti Slovenska


Portál Trenčiansky Štandard vyspovedal niektorých obyvateľov Novej Lehoty, ktorí o Danovi prezradili veľmi pekné veci. „Je mi do plaču. Ráno mi volal kamarát z Trenčína, že či viem, čo sa stalo. Keď som sa to dozvedel, bol to šok. Pomyslel som si, že to nemôže byť pravda – veď bol ešte taký mladý. Žiaľ, je to pravda. Pán Heriban bol slušný človek. K miestnym občanom sa správal priateľsky, nemal žiadne maniere. Budeme na neho spomínať s úctou,“ uviedol pre Trenčiansky Štandard 72-ročný Ján Osuský, rodák z Novej Lehoty.

69-ročný Peter Lukáč, ktorý žije v Novej Lehote 12 rokov, si zahral v seriáli aj komparz. Dvere u neho doma mal celý štáb vždy otvorené a tri roky sa pri natáčaní dokonca napájali na jeho elektrinu. „Počas natáčania bola niekedy príležitosť sa s Brmbalíkom trochu porozprávať. Pán Heriban bol veľmi dobrý chlap, rozumeli sme si, mal skvelé nápady. Je mi to veľmi ľúto. Mám syna v rovnakom veku. Neviem si predstaviť, že by aj on odišiel taký mladý. Pán Heriban zostane v našich srdciach,“ prezradil pán Lukáč.

V menej celej obce Nová Lehota vyslovila smútiacej rodine úprimnú sústrasť aj starostka Dominika Plačková Uhrinová. S Danielom mali dobré priateľské vzťahy a spomienku na neho si navždy zachovajú. Odkazuje, aby jeho prežitý život ostal vzácnym príkladom a povzbudením.