AGRESÍVNYCH ANTIRÚŠKAROV z Piešťan OBVINILI! Hrozí im až 5 rokov za mrežami

PIEŠŤANY – Traja agresívni antirúškari, ktorí provokovali v piešťanskom Lidli, už čelia obvineniu! Vyšetrovateľka ich obvinila z prečinu výtržníctva a z útoku na verejného činiteľa. Momentálne sa rozhoduje, či im navrhnú väzobné stíhanie alebo prebehne tzv. super rýchle konanie.

„V súvislosti so štvrtkovým incidentom v piešťanskom supermarkete obvinila vyšetrovateľka troch mužov z prečinov útoku na verejného činiteľa a výtržníctva. Po vykonaní potrebných úkonov bude podaný návrh na ich väzobné stíhanie ako aj na tzv. super rýchle konanie. Bližšie informácie vzhľadom na prebiehajúce vyšetrovanie nie je možné v súčasnosti poskytnúť,“ uviedla hovorkyňa Krajského riaditeľstva Policajného zboru v Trnave Zlatica Antalová.

Mužom (31,32 a 40-ročný) z Nitrianskeho kraja teraz hrozí jeden, v najhoršom prípade až päť rokov za mrežami. Podľa získaných informácií by sa o ich osude malo rozhodnúť už v nedeľu.

KRVAVÍ POLICAJTI aj REAKCIA LIDL: Za mrežami skončili traja “antirúškari”, obchod bude žiadať odškodné

K incidentu došlo v LIDL v Piešťanoch. Skupina odporcov protipandmických opatrení sa snažila silou mocou vojsť do supermarketu a nakúpiť si. Rúška si však odmietli nasadiť. Situácia sa vyostrila nie len verbálne, ale došlo k priamemu kontaktu, kedy policajti niekoľkých z nich spacifikovali.

Zranený policajt po konflikte v Piešťanoch. Zdroj: fb/pzsr

Muž aj s rodinou vstúpil do obchodu a oznámil, že ide nakupovať. Policajt ho upozornil na rúško, ktoré si muž odmietol nasadiť. Začal sa poriadne ostrý slovný útok. Vtom sa dvaja mladší a horkokrvnejší muži skrátka rozhodli vojsť do priestoru medzi regále. Začalo peklo! Chvíľami situácia pripomínala zásah bojových jednotiek. Jeden policajt bránil vlastným telom vstup s obuškom v ruke, kým traja za jeho chrbtom pacifikovali jedného muža!

NÁSILIE STÚPA! Policajti PORIADNE TVRDO zasiahli v piešťanskom supermarkete

Za to, čo im všetkým vychádzalo z úst, by sa nemuseli hanbiť ani námorníci! Jeden z mužov zákona sa nedal zahanbiť a keď mu evidentne jeden z mladíkov spacifikovaných na zemi vynadal do k”””tov, tak mu to vrátil. “Svojej materi nadávaj do k”””tov!” reagoval.

Viac o téme: antirúškari, koronavírus, lidl, policajný zásah, policajti, polícia, zásah

Súvisiace články