Regióny Žilina Dolný Kubín Top

VIDEO Ďalšia TRAGÉDIA na koľajniciach! Vlak prešiel len 35-ročného muža: DESIVÉ podrobnosti očitého svedka

Ilustračná foto. Zdroj: zregionu.sk

DOLNÝ KUBÍN – Ďalšia nešťastná nehoda na slovenských železniciach. Vlak v Dolnom Kubíne zrazil len 35 ročného muža. Nám sa podarilo skontaktovať s očitým svedkom nehody.

 

Len nedávno sme vás informovali o tragickej nehode ku ktorej došlo v Bratislave v úseku vlakových staníc Devínska Nová Ves a Bratislava Lamač. Pričom “osoba utrpela vážne zranenia nezlučiteľné so životom,” ozrejmila hovorkyňa Krajského riaditeľstva Policajného zboru v Bratislave Silvia Šimková.

Dnes ráno došlo k ďalšiemu nešťastiu, pri ktorom vlak zrazil muža. Informáciu nám potvrdila aj policajná hovorkyňa, ktorá poznamenala, že pri zrážke došlo k zraneniam, ktorým obeť podľahla. “Dnes krátko po šiestej hodine rannej  sme prijali oznámenia o zrážke vlaku s osobou. Podľa doterajších informácií  v úseku železničnej trate Dolný Kubín – Trstená rušňovodič zbadal osobu v koľajisku. Následne rušňovodič  použil zvukovo výstražné znamenie a rýchločinné brzdenie, no pre krátku vzdialenosť nedokázal zrážke vlaku s osobou zabrániť.  Následne bolo zistené, že ide o 35 ročného muža. Muž pri zrážke utrpel zranenia, ktorým podľahol.  U rušňovodiča bola vykonaná dychová skúška na prítomnosť alkoholu s negatívnym výsledkom. Predmetná udalosť je v štádiu vyšetrovania,” poznamenala policajná hovorkyňa.

Nám sa podarilo skontaktovať s očitým svedkom nehody. Ten opísal desivé chvíle zrážky.