Regióny Bratislava Žilina Top

AKTUÁLNE FOTO MIMORIADNE TRAGICKÉ RÁNO Vodič vrazil do MOSTA, druhý do STĹPA: Autá skončili na ŠROT, malo to SMRTEĽNÉ následky

Zdroj: KR PZ Žilina

BRATISLAVA, ŽILINA – Štvrtok na našich cestách začal viacerými smrteľnými nehodami. O život prišli dvaja vodiči.

K tragickej dopravnej nehode došlo vo štvrtok (28.12) krátko pred 08.30 hod v Bratislave. Na Púchovskej ulici v smere do Svätého Jura vodič vozidla zn. Škoda narazil do jedného z pilierov nadjazdu na Rybničnej ulici. “Po príchode na miesto udalosti a vykonaní potrebných úkonov bolo zistené, že vodič vozidla utrpel zranenia nezlučiteľné so životom, ktorým na mieste podľahol,” konštatovala bratislavská krajská polícia. Presné príčiny a okolnosti dopravnej nehody sú v štádiu vyšetrovania.

Zdroj: FB/Polícia SR – Bratislavský kraj
Zdroj: FB/Polícia SR – Bratislavský kraj

Tragická nehoda aj v Žiline

K druhej fatálnej nehode došlo v Žiline, v mestskej časti Strážov. Na ceste prvej triedy tam okolo 8:00 hod. osobné auto zišlo mimo cestu a narazilo do stĺpu pri ceste. “Vodič viedol osobné motorové vozidlo zn. Seat Toledo v smere na Bytču, pričom z doposiaľ presne nezistených príčin narazil do signalizačného zariadenia v doprave /semafór/. Pri nehode utrpel 55 ročný vodič zranenia nezlučiteľné so životom. Spolujazdkyňa utrpela zranenia, ktoré si vyžiadali jej prevoz do nemocnie,” priblížila žilinská krajská polícia.

Zdroj: KR PZ Žilina
Zdroj: FB/Dopravný servis