Regióny Banská Bystrica Detva Top

AKTUÁLNE FOTO ŠOKUJÚCA NEHODA Auto VRAZILO do PANELÁKU! Ľudí musel zachraňovať aj VRTUĽNÍK

Ilustračné foto: ZDROJ: archív zoznam.sk

DETVA – Všetky záchranné zložky boli dnes popoludní vyslané k vážnej a nezvyčajnej nehode v Detve. Auto tam vrazilo do panelového domu.

Obyvateľov bytových domov v Detve dnes vystrašil veľkých rachot. Spôsobilo ho vozidlo, ktoré vyletelo na chodník a narazilo do paneláku. Išlo o úžitkové vozidlo, jeho predná časť skončila zdemolovaná. Podľa dostupných informácii sa v aute viezli dvaja robotníci, jedného z nich museli z kabíny vystrihovať hasiči. Na miesto bola vyslaná pozemná záchranná služba aj leteckí záchranári.

Aktualizované: Za volantom nákladného vozidla sedel šofér pod vplyvom alkoholu. “K dopravnej nehode došlo tak, že 42-ročný vodič nákladného vozidla Fiat Ducato neprispôsobil rýchlosť jazdy svojim schopnostiam, vyšiel s vozidlom mimo cestu, kde prednou časťou auta narazil do steny bytového domu. Pri dopravnej nehode došlo k ťažkému zraneniu 42-ročného spolujazdca z vozidla, ktorý  bol z miesta so zraneniami prevezený leteckou záchrannou službou do Banskobystrickej nemocnice. Vodič sa zranil ľahko. Pri dychovej skúške na alkohol u vodiča bolo zistené 2,1 promile alkoholu. Vodičovi bol zadržaný vodičský preukaz,” uviedla pre Zregionu.sk krajská policajná hovorkyňa v Banskej Bystrici Petra Kováčiková.

Galéria
Zdroj: FB/Dopravný servis
Zdroj: FB/Dopravný servis
Zdroj: FB/Dopravný servis
Zdroj: FB/Dopravný servis
nehoda, detva
Zdroj: FB/Dopravný servis
navigate_before
navigate_next