Regióny Bratislava Top

AKTUÁLNE KRVAVÝ ÚTOK v meste! Mladého muža BODLI do hrudníka

Ilustračné foto: ZDROJ: archív zoznam.sk
Ilustračné foto: ZDROJ: archív zoznam.sk

BRATISLAVA – V Bratislave sa dnes ráno odohral krvavý incident. Mladého muža bodli do hrudníka. Zranenému mužovi išli do Podunajských Biskupíc pomôcť záchranári.

Obeťou incidentu sa stal 30-ročný muž. “Krajské operačné stredisko Bratislava vyslalo dnes ráno dve posádky (RZP a RLP) k 30-ročnému mužovi s bodným poranením hrudníka do mestskej časti Podunajské Biskupice,” informovalo v pondelok ráno Operačné stredisko záchrannej zdravotnej služby SR na sociálnej sieti.

Prípad eviduje aj polícia, potvrdil to bratislavský krajský policajný hovorca Michal Szeiff. “Policajti Okresného riaditeľstva PZ Bratislava II vyšetrujú okolnosti dnešného incidentu, ku ktorému došlo v ranných hodinách na Závodnej ulici v Bratislave. Pri incidente utrpel jeden z mužov bodné poranenia, s ktorými bol privolanou rýchlou zdravotnou službou prevezený do jednej z bratislavských nemocníc k ošetreniu. Nakoľko sú v súvislosti s prípadom vykonávané potrebné úkony, bližšie informácie poskytneme, keď to procesná situácia umožní,” uviedla polícia na sociálnej sieti.

Bližšie informácie nateraz nie sú známe. Správu budeme aktualizovať.