Regióny Bratislava Trnava Trenčín Nitra Žilina Banská Bystrica Prešov Košice

AKTUÁLNE Messenger má veľké PROBLÉMY! Toto všetko NEFUNGUJE správne: Vieme, čo je za tým

Ilustračné foto. Zdroj: regiony.sk

SLOVENSKO – Najpoužívanejšia četovacia aplikácia Messenger má problémy. Mnohí Slováci sa v týchto dňoch stretávajú s viacerými technickými problémami, či nezmyselným vyžadovaním kódov. 

Upozornenie na správu v náhľade na mobile vidíte, ale samotnú správu neviete otvoriť. Na počítači vám zasa nechce minimalizovať ani zatvoriť četovacie okno. Niekedy správne nefungujú ani základné funkcie. Často sa stáva aj to, že v niektorých konverzáciách od používateľa žiada heslo, aby sa obnovila história.

Podľa vyjadrenie experta na technológie pre portál tvnoviny.sk za problémami stojí zmena. Messenger sa snaží chrániť súkromie používateľov, no podľa odborníka to urobil dosť nešikovne. „Je to preto, že to má ochrániť ľudí predtým, aby im unikali správy z Messengera. Avšak implementácia je taká, že to ľudí skôr znechucuje,“ uviedol Ondrej Macko.

Taktiež spozoroval, že so spustením tejto novinky sa vynorilo až príliš veľa vedľajších komplikácií. „V poslednom čase je s Messengerom naozaj veľa technických problémov,“ uzavrel odborník.