Regióny Bratislava Trnava Trenčín Nitra Žilina Banská Bystrica Prešov Košice Top

AKTUÁLNE Na Slovensku pribudne nová TELEVÍZIA: Vieme, čo všetko divákom ponúkne

televízia
Ilustračná foto. ZDROJ: Unsplash

SLOVENSKO – Už čoskoro by na Slovensku mohla pribudnúť nová televízia, ktorá prinesie zaujímavé vysielanie. Prichádza s ňou televízna skupina JOJ, ktorá už dokonca požiadala o udelenie autorizácie vysielania.

 

Portál Živé.sk informuje o tom, že do skupiny JOJ by čoskoro mohla pribudnúť nová televízna programová služba s názvom JOJ Svet. Priniesť by mala dokumentárny obsah. Vysielať by mala 24 hodín denne, pričom by v programovej štruktúre nemali chýbať dokumentárne filmy, seriály, magazíny a ďalšie rôzne typy programov. Zameranie novej televízie by malo byť na prírodu, životný štýl, cestovanie, históriu či vzdelávanie.

Informácie o novej televízii potvrdila aj samotná JOJ-ka. „Áno, môžem potvrdiť, že pripravujeme novú dokumentárnu stanicu s názvom JOJ Svet. Ďalšie informácie poskytneme neskôr,“ uviedla pre Živé.sk marketingová manažérka televízie JOJ Miroslava Klempová.

Novým televíziám sa darí

Začiatkom apríla sme vás informovali aj o vzniku ďalšej novej televízie, ktorou je Televízia Doktor. Tá je zameraná hlavne na zdravie a informácie z oblasti medicíny. Na ich webe a sociálnych sieťach už pribudli rôzne príspevky, preto ak vás táto tematika zaujíma, určite tieto programy neprehliadnite.


AKTUÁLNE Nová TELEVÍZIA na Slovensku! Máme sa na čo tešiť: Poznáme DETAILY


Zatiaľ nepoznáme dátum, kedy by nová televízia JOJ Svet mohla vysielať, no už teraz je zrejmé, že sa máme na čo tešiť.