Regióny Bratislava Žilina Banská Bystrica Ružomberok Top

AKTUÁLNE Obľúbený reťazec čoskoro ZATVÁRA predajne! V týchto obchodoch už nenakúpite

Ilustračné foto. Zdroj: Zoznam.sk/Ján Zemiar, úprava regióny.sk

SLOVENSKO – Popredná sieť predajní s drogériou, ktorá má na Slovensku približne 160 prevádzok, niektorým zatvára brány. Zákazníci, ktorí obľubujú nákupy v dm-ke, musia hľadať alternatívu.

Už o pár dní sieť dm drogérie definitívne zatvára dve pobočky v Ružomberku a v Banskej Bystrici. Reťazec to oznámil na svojom webe. Ako prvú zatvorí predajňu v Banskej Bystrici na Rudohorskej 16. Poslednýkrát bude otvorená v pondelok 11.03.2024 do 18:00. Zákazníci naďalej budú mať k dispozícii v meste ďalších päť predajní tejto značky.

Iná situácie je v Ružomberku, kde bude predajňa na Podhore 48 poslednýkrát otvorená vo štvrtok 14.03.2024 do 18:30. Najbližšia predajňa tejto siete sa nachádza až v Dolnom Kubíne. Reťazec však avizuje, že už onedlho otvorí novú dm predajňu v Ružomberku na Zarevúcej 5051.

Už v týchto dňoch sú zároveň dočasne zatvorené dve dm predajne v hlavnom meste. Prevádzky v nákupných centrách Glavica na Eisnerovej ulici a Aupark na Einsteinovej ulici zavreli na prelome februára a marca. Dôvodom je rekonštrukcia. Prevádzku v Auparku by mali obnoviť do 1.5.2024. Dátum znovuotvorenia v prípade druhej predajne neuviedli.


VEĽKÝ KRACH po 56-rokoch! Na Slovensku definitívne KONČÍ NAJVÄČŠÍ výrobca známych produktov: Mnohí ich majú doma, vyvážali sa do 15 krajín sveta