Regióny Bratislava Top

AKTUÁLNE POZOR POPLACH na autobusovej stanici! ZASAHUJÚ tam hasiči: Autobusy STOJA, všade je CHAOS

Ilustračné foto: ZDROJ: archív zoznam.sk
Ilustračné foto: ZDROJ: archív zoznam.sk

BRATISLAVA – Cestujúci aj vodiči by mali spozornieť. Zelená vlna hlási komplikovanú situáciu na autobusovej stanici Mlynské Nivy.

Podľa informácií Zelenej vlny na autobusovej stanici Mlynské Nivy v Bratislave zasahujú aktuálne hasiči. Autobusy sa do budovy stanice nedostanú a chaos vzniká aj v okolitých uliciach.

Aktualizované 8.50 Podľa informácií portálu Topky.sk autobusová stanica a nákupné centrum Mlynské Nivy boli evakuované z dôvodu požiaru. V týchto chvíľach by však centrum malo byť opäť prístupné verejnosti a autobusové spoje sa tiež obnovili.

“Po príchode na miesto udalosti bolo zistené, že ide o požiar batérií záložného zdroja v podzemí stanice. Do príchodu hasičov sa za pomoci evakuačného rozhlasu podarilo z objektu evakuovať všetky osoby,” priblížila hovorkyňa Hasičského a záchranného zboru (HaZZ) Bianka Královičová.
Zasahujúci hasiči požiar zlikvidovali v krátkom čase. Vykonali tiež prieskum priestorov komplexu. “V spolupráci s elektrikárom odpojili batérie záložného zdroja a vyniesli ich na voľné priestranstvo (na bezpečné miesto), kde ich ochladzovali,” dodala hovorkyňa.