Regióny Prešov Košice Top

AKTUÁLNE TRAGICKÝ koniec PÁTRANIA pred Vianocami: TROCH východniarov našli MŔTVYCH! Títo chlapi sa už k rodinám nevrátia, čo sa stalo?

Zdroj: Polícia SR, Záchranný Systém Slovensko (ilustračná)

PREŠOV, KOŠICE – Do poslednej chvíle vždy veria, že nezvestných nájdu živých a zdravých. Žiaľ, v uplynulých hodinách a dňoch museli pátracie tímy oznámiť viaceré smutné správy. Troch nezvestných mužov z východu Slovenska našli neskoro. Domov sa už nikdy nevrátia 46-ročný Marek, 37-ročný Pavol a 66-ročný Arpád.

Len pred niekoľkými hodinami, v utorok (19.12) popoludní oznámil smutnú správu Pátrací Tím Východ. Nezvestný Marek K. z Michaloviec sa už domov nevráti. Pátranie po ňom michalovskí okresní policajti vyhlásili iba včera. “Nezvestný Marek K. bol nájdený žiaľ neskoro. Rodine a známym vyjadrujeme úprimnú sústrasť,” uviedol Pátrací Tím Východ.

Nezvestný bol už od septembra

Pavol z obce Hermanovce nad Topľou vo Vranovskom okrese bol nezvestný už od polovice septembra, keď odišiel na neznáme miesto, pričom od toho času o sebe nepodal svojim blízkym žiadnu správu. “Naposledy bol videný v Bystrom (okres Vranov nad Topľou). Odvtedy o ňom nič nevieme,” priblížil Záchranný systém Slovensko.

Bezmocná bola aj polícia, preto sa začiatkom novembra s prosbou o pomoc obrátila aj na verejnosť. “Vykonanými previerkami sa nezvestného muža doposiaľ nepodarilo vypátrať,” uviedla prešovská krajská polícia v správe z 8. novembra. Ani zverejnená fotografia a popis nezvestného, ktorý zdieľalo množstvo ľudí, dlho neviedli k úspechu. Zvrat prišiel až cez víkend. “Veľmi smutná správa. S ľútosťou oznamujeme, že pán Pavol B. sa našiel, no žiaľ neskoro,” informoval v sobotu (18.12) skoro ráno Záchranný systém Slovensko.

Nezvestných Mareka, Pavla a Arpáda našli neskoro. Zdroj: Polícia SR, Záchranný Systém Slovensko (ilustračná)

Pátrali po ňom od Mikuláša

Smutná správa tento týždeň prišla aj z metropoly východu, kde tamojší policajti vyhlásili pátranie po 66-ročnom Arpádovi z Košíc. Hľadali ho od 6. decembra. Necelý týždeň na to, v utorok 12. decembra, Pátrací Tím Východ oznámil tragický záver pátrania. “Nezvestný Arpád K. bol nájdený, žiaľ, neskoro,” informovali na sociálnej sieti.