Regióny Bratislava Košice

AKTUÁLNE Veľké OPATRENIA Slovenskej pošty: V TÝCHTO pobočkách si dávajte veľký POZOR

Slovenská pošta
Slovenská pošta | ZDROJ: Facebook/Slovenská pošta, a.s.

KOŠICE – Metropola východného Slovenska čelí v posledných týždňoch masívnemu šíreniu nebezpečného ochorenia hepatitídy typu A. Aby sa žltačka nešírila ďalej, Slovenská pošta prostredníctvom tlačovej správy informuje o opatreniach, ktoré vo svojich pobočkách zavádza.

 

Hovorkyňa Slovenskej pošty Iveta Dorčáková informuje o tom, že priestory pôšt, pracovníci, ale aj poštoví doručovatelia sú vystavení každodennému priamemu kontaktu s klientmi, čo môže byť riskantné. Keďže sa v Košiciach šíri infekčné ochorenie žltačky typu A, Slovenská pošta sa rozhodla prijať hygienické a iné opatrenia na ochranu svojich zamestnancov a klientov.


NEBEZPEČNÉ ochorenie sa šíri ďalej! Nemocnice sú plné: Čo sa bude diať?


“V súčasnosti Slovenská pošta reaguje na skutočnosť, že v niektorých košických lokalitách a okolí hygienici zaznamenávajú vysokých počet nákazy žltačkou typu A a ponúka svojim zamestnancom z ohrozených oblastí bezplatné očkovanie proti tomuto ochoreniu,” informuje Iveta Dorčáková.

Aby sa zabezpečila čo najväčšia ochrana zamestnancov a klientov košických pobočiek, Slovenská pošta zvyšuje frekvenciu dezinfekcie klientskych aj neklientskych priestorov. Dávajte si väčší pozor a dbajte na dôkladnú hygienu.