Regióny Bratislava Trnava Trenčín Nitra Žilina Banská Bystrica Prešov Košice Top

AKTUÁLNE Viaceré banky aj operátor opäť ZVYŠUJÚ ceny a zavádzajú NOVÉ poplatky! Priplatíte si aj za ZÁKLADNÉ služby

Ilustračné foto. Zdroj: regiony.sk

SLOVENSKO – Neustále zvyšovanie cien neobišlo ani banky či operátorov. Pripravte sa, že už čoskoro zaplatíte viac aj za základné služby, ktoré pravidelne využívate. Pripravili sme si pre vás praktický prehľad.

K zvyšovaniu poplatkov ako prvý pristúpi operátor DIGI Slovakia. K zmenám dôjde už 1. apríla 2024, pričom o všetkom informuje aj na svojom webe. „Vážení DIGI zákazníci, od 1. apríla 2024 pristupujeme k zmene ceny základných balíkov, aby sme aj napriek inflácii mohli udržať vysokú kvalitu našich služieb. Vo faktúre za mesiac apríl, ktorú zákazníkom doručíme koncom marca, bude účtovaná nová cena základného balíka. Ak máte nastavený trvalý príkaz na úhradu, prosím, nezabudnite ho v pravý čas zvýšiť na aktuálnu cenu vášho základného balíka,“ informuje operátor.

Základné balíky SATELIT Štandard, Premium a Platinum zdražejú o 30 centov. Cena za balík KÁBLOVKA Štandard sa zvýši o 1,30 € až 1,40 € v závislosti od konkrétneho mesta.

digi cennik
Zdroj: DIGI Slovakia

O jedno euro zdražie aj internetový balík Internet S a 2 € mesačne si priplatíte aj za balík Internet M. V prípade kombinovaných balíkov 2PLAY pôjde o navyšovanie cien od 30 centov do jedného eura.

„Výpočet nezahŕňa prenájom zariadení, ako Set-top Box, Wifi-router alebo CA modul. V prípade, že využívate niektorú z našich doplnkových služieb alebo extra balíkov (napr. TV archív, HBO, maďarský balík HU+, Voyo…), ich cenu treba taktiež pripočítať k výslednej sume,“ upozorňuje DIGI Slovakia.

>> Zvyšovanie cien sa týka aj dvoch bánk. Detaily si môžete pozrieť na ďalšej strane.