Regióny Bratislava Trnava Trenčín Nitra Žilina Banská Bystrica Prešov Košice Domáce Top

AKTUÁLNE Známa Slovenka nečakane ZOMRELA: Posledné FOTO z dovolenky

sviečka
ZDROJ: archív zoznam.sk, Facebook/Fitshaker

SLOVENSKO – Tak tomu sa povie šok. V stredu vo večerných hodinách sme sa dozvedeli informáciu o tom, že nás navždy opustila talentovaná a obľúbená fitness trénerka Diana Hô Chí, ktorá sprevádzala ľudí pri cvičení prostredníctvom portálu Fitshaker. 

 

Smutnú informáciu potvrdil na Facebooku práve spomínaný Fitshaker. “Ani nevieme ako tieto riadky napísať. Na niektoré situácie v živote vás nič a nikto nepripraví. Akoby ste ani nerátali s tým, že sa môžu stať. Neveríte tomu, že by mohli prísť. Napriek tomu pre nás (a predovšetkým pre Diankinu rodinu) taký deň včera nastal. Di nás navždy opustila. Ťažko sa nám hľadajú slová. A hlava to odmieta prijať,” napísali v príspevku.

“Ďakujeme, že si bola našou súčasťou. Súčasťou Fitshaker rodiny a predovšetkým našich životov. Ďakujeme, že si spravila svet krajším miestom pre toľko žien. Sľubujeme, že sa o všetky “tvoje ženy”, ktoré ťa mali tak radi, budeme starať tak, ako si ich videla ty. A ako si zaslúžia. Ako o BOHYNE! Nech si teraz kdekoľvek, poriadne to tam roztoč,” dodali na záver.

Užívala si dovolenku

Di milovala potápanie. To si užívala aj na svojej dovolenke. Ešte predvčerom sa na svojom Instagrame chválila, že sa potopila do hĺbky 30 metrov. “Keď som išla s mojím @jaroslav_figura do Chorvátska, ani vo sme by mi nenapadlo, že JA dokážem potopiť 30 metrov. Vedela som, že lano spustil hlbšie, ako mi povedal…dala som to až na koniec lana a keď som sa vynorila a povedal, že tu nemá pre mňa dlhšie lano, bol to nádherný pocit. On sa tešil asi viac ako ja. Pre mňa je freediving JOGA POD VODOU. Čo ma naučila joga? Byť v totálnom kľude. A v tom kľude idem dolu a s rovnakým kľudom idem na hladinu,” napísala v jednom zo svojich posledných príspevkov.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Diana Hô Chí (@di_hochi)

Ľudia sú z jej odchodu zdrvení

Pod príspevkom na Facebooku sú stovky komentárov od ľudí, ktorí Di poznali alebo s ňou zvykli cvičiť. Nikto si nedokáže vysvetliť, čo sa stalo a ako je možné, že práve ona odišla medzi anjelov. Viacerí Dianku opísali ako úžasnú a energickú ženu, ktorá ich dokázala nabudiť a ktorá bude na tomto svete rozhodne chýbať.

Je nám to nesmierne ľúto a vyjadrujeme úprimnú sústrasť jej najbližším.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Diana Hô Chí (@di_hochi)