Regióny Bratislava Top

AKTUÁLNE Pátranie po krásnej TEREZE pokračuje: Súrodenci sú ZÚFALÍ! Priateľ zareagoval na “hlupákov”

Zdroj: zregionu.sk

BRATISLAVA – Zúfalá rodina 18-ročnej Terézie úpenlivo prehľadáva celé okolie Bratislavy. Napriek ich snahe sa dievča nepodarilo nájsť. Priateľ pátranie medializoval, aby oslovil čo najväčší počet ľudí, ktorí by vedeli pomôcť. No aj v takejto situácii sa našli “hlupáci”, ktorí na sociálnych sieťach zverejnili šokujúce vyjadrenia.  

 

Včera sme vás informovali o zmiznutí 18-ročnej Terézie Macalíkovej. Tá po hádke s priateľom odišla z domu na Osuského ulici v Bratislave. Jej partner sa s ňou okamžite pokúsil spojiť. Volal jej, písal, avšak, bez úspechu. Po polhodine mu poslala správu, ktorej obsah bol viac než znepokojivý. “Napísala mi, že sa nachádza na Starom moste,” poznamenal pre zregionu.sk jej partner.

Po tejto správe sa vydal na miesto, kde sa mala nachádzať. Po dievčati však nebolo ani stopy. Na moste našiel len jej kabát, v ktorom bol telefón a peňaženka. Okamžite kontaktoval políciu a pátracie systémy, aby mu pomohli s pátraním. Napriek úpenlivej snahe sa však Terezu od soboty nepodarilo nájsť.

ZDROJ: FB/Polícia SR – Bratislavský kraj

Blízki jej fotografiu zdieľali cez sociálne siete s nádejou, že sa ohlási niekto, kto ju mohol vidieť. Namiesto pomoci však ostala rodina šokovaná. Pod príspevkom sa objavili aj uštipačné poznámky.