Banská Bystrica Rimavská Sobota Top

BRUTÁLNA dohra rodinnej hádky! Tri deti behom sekundy prišli o OCKA

Ilustračné. Zdroj: KR PZ PO

RIMAVSKÁ SOBOTA – Obyčajná hádka medzi príbuznými sa razom premenila na brutálny boj o život. Podľa polície mal blízky navštíviť 22-ročného muža, ktorého po hádke chladnokrvne zavraždil. Tri deti tak behom chvíľky prišli o ocka.

Vyzeralo to na bežný piatok. Všetko sa však razom zmenilo, keď sa páchateľ rozhodol v obci Rimavská Seč navštíviť svojho príbuzného. Príbuzný sa totiž pohádali a jeden z nich sa rozhodol chladnokrvne zaútočiť a len 22-ročného muža zavražidť. “Vyšetrovateľ v Rimavskej Sobote obvinil 21-ročného muža z Rimavskej Seči zo zločinu zabitia a prečinu porušovania domovej slobody, uviedla Polícia SR – Banskobystrický kraj na Facebooku. Obvinený v piatok (18.8.) podvečer neoprávnene vošiel do rodinného domu v obci Rimavská Seč, kde býval 22-ročný muž a fyzicky ho napadol,” potvrdila políca.

Ako ďalej dodala, “Privolanej rýchlej zdravotnej pomoci sa muža už nepodarilo oživiť. Páchateľ po spáchaní skutku z miesta ušiel, ale v krátkom čase ho policajti vypátrali a obmedzili na osobnej slobode. Po vykonaní procesných úkonov bol umiestnený do policajnej cely a vyšetrovateľ spracoval podnet na jeho vzatie do väzby. Sudca okresného súdu už obvineného vzal do väzby a prípad je v štádiu vyšetrovania.” 22-ročný muž, ktorý behom chvíle prišiel o život, mal byť pritom podľa polície otcom troch malých detí.