Regióny Bratislava Top

DETAILY DESIVÉHO nálezu v Petržalke: Pri VEĽKOM PÁTRANÍ po mužovi našli telo MŔTVEJ ženy

BRATISLAVA – Šokujúci nález! Pátrači zo Záchranného systému západ neverili vlastným očiam. Pri pátraní po nezvestnom mužovi objavili v bratislavskej Petržalke nehybné telo ženy († 35), ktorá sa údajne obesila.

 

Podľa informácií nášho zdroja telo ženy našli na zemi s lanom okolo krku. Mŕtva žena tam ležala len niekoľko hodín, keďže podľa jeho slov, deň predtým sa na tomto mieste ešte nenachádzala. Nebohú našli v lesnom poraste. Či sa rozhodla ukončiť svoj život sama alebo jej niekto k smrti dopomohol je zatiaľ neznáme. “V súvislosti s uvedeným prípadom sme prijali v stredu krátko o 11:00 h oznámenie o náleze tela bez známok života, ktoré bolo nájdené v blízkosti Starohradskej cesty,” priblížil pre Zoznam.sk policajný hovorca Michal Szeiff. Ako dodal, oznámenie policajná hliadka preverila a potvrdila. Podľa jeho slov, na mieste bolo nájdené telo 35 – ročnej ženy bez známok života.

“V tejto súvislosti začal poverený príslušník Okresného riaditeľstva PZ v Bratislave trestné stíhanie vo veci prečinu usmrtenia. Bližšie informácie vzhľadom na prebiehajúce vyšetrovanie nie je možné poskytnúť,” povedal na záver.

Podľa informácií nášho zdroja na tele ženy neboli viditeľné posmrtné škvrny.
Zdroj: fb Záchranný systém západ

Pátranie po nezvestnom mužovi Miroslavovi Ondrejovi z Petržalky pokračuje naďalej. Podľa informácií, ktoré zistil Zoznam.sk 70 – ročný Miroslav je onkologický a pacient, ktorý trpí aj psychickými problémami. Z domu odišiel 29. augusta a so sebou si zobral všetky svoje lieky a mobilný telefón, ktorý má momentálne vypnutý. Do pátracej akcie sa zapoja dobrovoľní hasiči aj psovodi.

Hľadaný 70 – ročný Miroslav Ondrej.
Zdroj: Ministerstvo vnútra Slovenskej republiky