Regióny Bratislava Top

OBROVSKÉ NEŠŤASTIE RODINY Najprv zmizla ich dcéra, teraz prišli o SYNA! Talentovaný SPEVÁK sa už domov k blízkym nevráti

Zdroj: FB/Polícia SR - Bratislavský kraj, reprofoto TV JOJ, Facebook

BRATISLAVA – Tragická nehoda ukončila život len 29-ročného speváka Enrica Miška, ktorého si diváci mohli pamätať z reality show Československo má talent. Mladý reper sa súťaže zúčastnil v roku 2022. Autonehoda sa udiala v Bratislave včera krátko pred polnocou. Jeho auto sa dostalo do protismeru a narazilo do stĺpu verejného osvetlenia. Spevák pri prevoze do nemocnice zraneniam podľahol. Rodina tak opäť prechádza ťažkou skúškou.

Celým Slovenskom dnes otriasla správa o smrti Enrica Miška, ktorý mal len 29 rokov. Mladý spevák sa objavil aj v súťaži Československo má talent. Na rodinu mladého umelca sa tak valí jedno nešťastie za druhým.

Auto, v ktorom zahynul Enrico Miška. ZDROJ: Polícia BA

Odviezli ju na autobus, odvtedy bola nezvestná

Vo februári 2009 záhadne zmizla Enricova sestra Nikola. Rodičia ju odviezli na autobusovú zastávku. Odvtedy sa im dcéra neozvala. Rodina aj polícia po dievčati pátrali, avšak zbytočne.

Enrico Miško spolu s rodinným priateľom a spevákom Paľom Drapákom zložili pieseň, v ktorej dievčaťu odkázali, že rodine chýba. “Veríme, že sa to prostredníctvom internetu k nej dostane,” odkázal v roku 2013, keď pieseň vyšla, brat mladej Nikoly, písali Noviny.sk

Zdroj: FB/Polícia SR – Bratislavský kraj, reprofoto TV JOJ, Facebook

Jeho sestra ich kontaktovala rok predtým telefonicky, keď sa spýtala, či ju mama nechala hľadať Interpolom. Rodičia boli presvedčení, že niekto ju drží proti jej vôli. Dcéra sa rodičom nakoniec ozvala, bola v poriadku a zdravá.

Roky psychického násilia

Podľa portálu Noviny.sk sa ukázalo, že sestra Enrica Miška sa dlhodobo zdržiava v českom meste Jihlava, kde sa za ňou okamžite vybral jej otec. Rodina bola šťastná, že Nikola je nažive. Pracovala v kasíne a rodičom sa priznala, že v roku 2009 utiekla so svojím priateľom. Rozhodnutie oľutovala, ale muž ju roky držal pod psychickým tlakom, čo jej urobí otec, ak sa opováži vrátiť domov.

Dcéra Nikola si prešla rokmi psychickej manipulácie, po ktorej nemala odvahu ozvať sa rodine. Pre rodičov, ktorým sa podarilo nájsť nezvestnú Nikolu, je strata milovaného syna ďalšia obrovská životná rana.