Regióny Nitra Komárno

ERIKA bojuje o život! Chlap ju zrazil a drzo ušiel: VINNÍKA hľadajú, zo slov jej známych mrazí

Erika polícia
Nezodpovedný vodič z miesta činu ušiel. ZDROJ: Facebook/Polícia SR - Nitriansky kraj, Facebook/Erika C.

BAJČ – V sobotu došlo k hroznej udalosti, kedy neznámy páchateľ zachytil svojím vozidlom cyklistku, ale z miesta činu ušiel a neposkytol jej pomoc. 36-ročná Erika teraz bojuje v nemocnici o svoj život. 

 

Polícia pátra po neznámom vodičovi, ktorý zrazil cyklistku Eriku. “1.4.2023 krátko po siedmej hodine ráno bola na okraji cesty pri osade Chrast pri obci Bajč v komárňanskom okrese, nájdená zranená 36-ročná cyklistka. Pravdepodobne ju zachytilo neznáme vozidlo a vodič zranenej žene neposkytol pomoc a z miesta nehody ušiel. Žena utrpela vážne zranenia a je po operácii v umelom spánku,” informuje o prípade polícia.

Polícia zároveň vyzvala verejnosť o pomoc pri pátraní po vodičovi a vozidle, ktorému chýba spätné zrkadlo. To zostalo na mieste činu a podľa jeho vzhľadu sa predpokladá, že môže ísť o vozidlo Citroën alebo Peugeot Boxer bielej farby.

Erika je cyklistka srdcom aj dušou

Pod príspevkom polície sa objavili komentáre od známych, ktorí zrazenú cyklistku poznajú. 36-ročná Erika je známa v cyklistických kruhoch a na bicykli chodí takmer denne. Vždy dbala na bezpečnosť, ktorú šírila aj okolo seba.