Regióny Bratislava Trnava Trenčín Nitra Žilina Banská Bystrica Prešov Košice Top

FOTO Po tejto KRÁSKE pátra celá Európa! Na krku má vážne ZLOČINY: Môže byť aj na Slovensku

Tania je najhľadanejšou ženou v celej Európe. Zdroj: FB/Polícia SR/eumostwanted.eu

BRATISLAVA – Povedali by ste o tejto žene na obrázku, že ide o najhľadanejšiu ženu v Európe? Po Tanii Gomezovej (30) pátrajú už dva roky. Má na svedomí vážne zločiny a môže sa ukrývať kdekoľvek. Pokojne aj na Slovensku. Táto žena je nebezpečnou členkou drogovej mafie. 

 

Podľa informácií polície, prevážala táto Švédka po Európe kilogramy drog a milióny eur v hotovosti od dílerov. Používala na to sofistikovaní maskovanie. Ako šéfka medzinárodnej organizácie na záchranu zvierat “HundGarin” údajne prevážala drogy pre bossov mafie, ale bola zapojená do nelegálnych obchodov s peniazmi. Od roku 2021 bol na ňu vydaný európsky zatykač. Vyšetrovatelia pracujú s verziou, že jej služby využívalo najmenej 16 zločineckých organizácií.

Sledovaním sa dopracovali k zaujímavým informáciám. Zamerali sa na nenápadnú zmenáreň, ktorú monitorovali počas jedného roka. Navštevovali ju známe tváre miestneho podsvetia, ktorým boli členovia gangov Hells Angels a Bandidos Rockers. No nielen oni. Zmenáreň navštevovala aj krásna brunetka Tania, ktorá bola dovtedy bezúhonnou občiankou. Po razii zmizla a od marca 2021 je na úteku. V priebehu vyšetrovania sa proti Gomezovnej podarilo nazhromaždiť dostatok dôkazov, ktoré svedčia o jej účasti na drogových zločinoch a pri praní špinavých peňazí.

Švédka sa môže ukrývať aj na Slovensku. Má hnedé oči, je vysoká 160 centimetrov, rozpráva po španielsky a švédsky. Europol tiež pátra po jej komplicovi Dominikovi Alexandrovi, ktorý má byť zapletený do obchodu s drogami.