Regióny Žilina Kysuce Považská Bystrica Top

FOTO Pod kolesami kamióna tragicky ZAHYNUL uznávaný lekár: Čo sa v osudnú noc VLADIMÍROVI stalo?

tragická nehoda
ZDROJ: Facebook/Polícia SR - Žilinský kraj

KYSUCKÉ NOVÉ MESTO – Polícia v Žilinskom kraji informovala o tragickej dopravnej nehode, pri ktorej zahynul 70-ročný vodič. Ten sa čelne zrazil s kamiónom. Podľa ľudí z Považskej Bystrice išlo o obľúbeného a uznávaného lekára z Považskej Bystrice. 

 

Polícia v stredu 12. apríla informovala o dopravnej nehode, ktorá sa stala v skorých ranných hodinách na ceste prvej triedy č. 11 v katastri obce Kysucký Lieskovec v okrese Kysucké Nové Mesto. “70-ročný vodič viedol osobné motorové vozidlo značky Volkswagen Tiguan v smere z Čadce na Žilinu, kde z doposiaľ presne nezistených príčin prešiel do protismeru a čelne sa zrazil s nákladným motorovým vozidlom. Vodič utrpel zranenia, ktorým, žiaľ, na mieste podľahol,” informuje polícia na svojom Facebooku.

Ďalší štyria členovia posádky utrpeli predbežne ľahké zranenia. Vodič nákladného motorového vozidla značky DAF sa podrobil dychovej skúške s negatívnym výsledkom.

Išlo o uznávaného lekára

Pod príspevkom polície na Facebooku sa začali objavovať komentáre o tom, že išlo o známeho gynekológa Vladimíra B., ktorý ešte stále ordinoval v Považskej Bystrici. Túto tragickú informáciu nám potvrdila aj sestrička v jeho ambulancii.

Ľudia sa zhodujú v tom, že išlo o dobrého človeka s veľkým srdcom. “Pán doktor, odpočívajte v pokoji, ja vám vďačím za veľa, boli ste správnym človekom s dobrým a otvoreným srdcom. Vaše deti sú úžasní ľudia, ktorí vám neurobia hanbu. Môžem potvrdiť z vlastnej skúsenosti,” napísala Janka.

Polícia uvádzala, že sa v aute viezli ďalšie štyri osoby. Podľa informácií Evy malo ísť o jeho manželku, dcéru a jej deti. “Odpočívajte v pokoji, bol ste veľký človek s dobrým srdcom, prajem celej rodine úprimnú sústrasť a skoré uzdravenie dcére s deťmi a manželke,” napísala. Lucia zase uviedla, že sa údajne vracal z dovolenky.

Viacerí sa tiež zhodli na tom, že Vladimír bol veľký odborník s dlhoročnými skúsenosťami, ktorý bude určite všetkým chýbať. To, čo sa presne stalo, je stále predmetom vyšetrovania.