Regióny Žilina Liptovský Mikuláš

FOTO Záchranárom sa podarilo NÁJSŤ OBIDVOCH NEZVESTNÝCH rybárov na Liptovskej Mare!

PODARILO SA NÁJSŤ JEDNÉHO Z DVOJICE NEZVESTNÝCH MUŽOV
ZDROJ: FB Polícia SR - Žilinský kraj

LIPTOVSKÝ MIKULÁŠ – Záchranárom sa podarilo v nedeľu nájsť telo jedného z dvojice nezvestných rybárov, ktorí sa stratili ešte 17. júna na Liptovskej Mare. Išlo o 28-ročného muža. Informovala o tom žilinská krajská polícia na sociálnej sieti. “Počas pátracej akcie sa záchranárom podarilo vo vode lokalizovať telo mladšieho z hľadaných mužov a potápači ho vytiahli z vody von. Na miesto bol privolaný obhliadajúci lekár a poverený príslušník Policajného zboru (PZ) vykonáva prvotné procesné úkony,” uviedli policajti.

 

Aktualizované 18:47 Záchranári v nedeľu našli telo i druhého z dvojice nezvestných rybárov, ktorí sa stratili ešte 17. júna na Liptovskej Mare. Išlo o 53-ročného muža. Potvrdila to žilinská krajská policajná hovorkyňa Gabriela Kremeňová. Telo mladšieho z rybárov, 28-ročného muža našli záchranári rovnako v nedeľu. Na mieste pátrali policajti z Okresného riaditeľstva Policajného zboru v Liptovskom Mikuláši, potápači z pohotovostného policajného útvaru Krajského riaditeľstva Policajného zboru v Žiline, príslušníci z poriečneho oddelenia Prezídia Policajného zboru aj so služobným psom a členovia špeciálnej záchrannej služby RESCUE Slovakia z Dunajskej Stredy. Po nezvestných mužoch od začiatku pátracej akcie pátrali aj príslušníci Hasičského a záchranného zboru a dobrovoľníci. Malý čln s trojicou rybárov sa prevrátil na Liptovskej Mare 17. júna. Jednému z mužov sa podarilo doplávať na breh a privolať pomoc

Pátranie po 53-ročnom mužovi bude podľa nich pokračovať ďalej. Na mieste pátrali policajti z Okresného riaditeľstva Policajného zboru v Liptovskom Mikuláši, potápači z pohotovostného policajného útvaru Krajského riaditeľstva PZ v Žiline, príslušníci z poriečneho oddelenia Prezídia Policajného zboru aj so služobným psom a členovia špeciálnej záchrannej služby RESCUE Slovakia z Dunajskej Stredy. Malý čln s trojicou rybárov sa prevrátil na Liptovskej Mare 17. júna. Jednému z mužov sa podarilo doplávať na breh a privolať pomoc.

PODARILO SA NÁJSŤ JEDNÉHO Z DVOJICE NEZVESTNÝCH MUŽOV
ZDROJ: FB Polícia SR – Žilinský kraj
PODARILO SA NÁJSŤ JEDNÉHO Z DVOJICE NEZVESTNÝCH MUŽOV
ZDROJ: FB Polícia SR – Žilinský kraj