Regióny Trnava PR článok

Hľadáte si nové zamestnanie? Máme pre vás voľné pracovné ponuky v Trnavskom kraji

Ilustračné foto: ZDROJ: pixabay.com

Hľadáte si nové zamestnanie v Trnavského kraji? V tom prípade ste na správnom mieste. Portál Kariéra.sk pre vás vybral pracovné ponuky z Trnavského kraja, ktoré by vás mohli zaujať. K príslušným platom vám zamestnávatelia ponúknu aj zaujímavé benefity a ďalšie výhody. Pripravte si životopis a pozrite sa, aké pozície sú momentálne voľné.

Plat: od 1100 EUR

Miesto výkonu práce: Kostolné Kračany 

Na tejto pozícii Vás čaká práca pri výrobe výrobkov a pracovné činnosti súvisiace s chodom prevádzky, obsluha potravinárskych strojov a zariadení a trojzmenný pracovný čas s voľnými víkendmi. Výhodou je stravovanie a doprava z okolia zdarma. Zistite o tejto ponuke viac na Kariéra.sk.

Plat: 1040 EUR + 20 % kvartálna výkonnostná odmena 

Miesto výkonu práce: Dunajská Streda 

Máte elektrotechnickú prax? Hľadáme šikovného kolegu, ktorý má odbornú spôsobilosť podľa § 23 Vyhl. č. 508/2009 Z.z. Doprajte si konečne stabilitu a starostlivosť u TOP zamestnávateľa: 5 dní dovolenky navyše, každý rok príspevok na dovolenku 1 050 EUR brutto a ďalšie skvelé benefity. Zašlite svoj životopis na Kariéra.sk.

Miesto výkonu práce: Sereď 

Plat: 950 €

Na tejto pozícii si udržíte ideálny balans – časť dňa strávite za pokladnicou, tu druhú zas „na nohách“ v predajni. Pre našich zákazníkov budete stelesňovať Lidl a mať vplyv na ich celkovú spokojnosť. Preto sa budete snažiť, aby bola predajňa krásna a čistá, aby sa zákazníci cítili počas nákupu čo najpríjemnejšie. Nebojíte sa zodpovednosti? Viac sa o tejto ponuke dočítate na Kariéra.sk.

Miesto výkonu práce: Senica 

Plat: 1150 EUR 

Vašou úlohou bude zabezpečenie administratívnych činností, telefonická a e-mailová komunikácia na dennej báze, aktívne (telefonicky i osobne) oslovovať súčasných zároveň aj potenciálnych klientov banky a písomná, mailová a telefonická komunikácia s manažérmi klientskych vzťahov. Všetky podrobnosti nájdete na Kariéra.sk. 

Miesto výkonu práce: Dunajská Streda, Kostolné Kračany

Plat: 984 – 1304 EUR 

Čo Vás na tejto pozícii čaká? Príjem tovaru, triedenie, zaskladňovanie, evidencia prijatého tovaru, skladové presuny v internom systéme, expedícia tovaru na základe pick listu a všetky s tým spojené aktivity (vyhľadávanie, príprava tovaru, skenovanie do PC, balenie do expedičných kartónov) a manuálne zaskladnenie/vyskladnenie. Hodíte sa na túto pozíciu? Viac sa o nej dočítate na Kariéra.sk.

Miesto výkonu práce: Dunajská Streda 

Plat: 1100 EUR 

Vykonávať budete komplexné manipulačné práce v sklade, udržiavanie skladových priestorov v predpísaných podmienkach, konečné balenie a pripravenie objednávok na odoslanie a aktualizáciu údajov o zásobách. Viac sa o tejto ponuke dočítate na Kairéra.sk.

Nevybrali ste si z týchto ponúk? Nezúfajte. Na Kariéra.sk si môžete vybrať zo stoviek voľných pracovných miest, stačí zadať odvetvie a lokalitu, v ktorej si hľadáte prácu. Taktiež sa môžete pridať do Facebookovej skupiny Práca a brigády – Slovensko a zahraničie / KARIERA.SK, vďaka ktorej pravidelne dostanete informácie o voľných pracovných pozíciách.