Krimi Regióny Banská Bystrica Prešov Žiar nad Hronom Humenné Top

HRÔZA Našli DVE mŕtve TELÁ: Jedno na ULICI v meste, druhé zachytené na STROME! Čo sa stalo? Mrazivé DETAILY záhadných tragédií

Ilustračné foto. Zdroj: TASR/Jakub Kotian

DOLNÁ ŽDAŇA, HUMENNÉ – Polícia vyšetruje dva nálezy mŕtvych tiel, za ktorými stoja záhadné tragédie. Pri Dolnej Ždani na strednom Slovensku vytiahli z rieky bezvládne telo, ktoré zachytil kmeň stromu. V Humennom zase našli mŕtve telo muža v priekope pri ceste, hneď pri rodinných domoch.

Bezvládne mužské telo pri Dolnej Ždani (okres Žiar nad Hronom) vytiahli z rieky na breh hasiči. Ako informovala TV JOJ, našli ho desiatky metrov za obcou. Najbližšie domy sú vzdialené desiatky metrov, dostať sa tam dá iba cez rozmočené pole. Bolo preto náhodou, že si niekto telo v rieke všimol. Telo bolo zachytené na kmeni stromu.

Polícia totožnosť zosnulého muža zatiaľ nepozná. “Muž mal asi 40 rokov, na sebe mal tmavé oblečenie a pracovné topánky,” uviedla polícia. Hladina rieky je vysoká, telo preto mohlo doplaviť aj z väčšej vzdialenosti. Či išlo o nešťastnú náhodu alebo cudzie zavinenie, zisťujú policajti. Rovnako tak pátrajú po totožnosti obete. Viac svetla do prípadu vnesú výsledky pitvy.

Lekár nevylúčil cudzie zavinenie

Polícia zasahovala aj v Humennom, kde blízko rodinných domov našli bezvládne telo. Podľa polície ide o 55-ročného muža. Ako uviedla TV JOJ, nie je jasné, čo sa stalo a lekár na mieste nemohol vylúčiť ani cudzie zavinenie. Známe nebolo ani to, ako dlho tam telo ležalo.

Kriminalistický technik všetky okolnosti na mieste zadokumentoval. Rozhodujúce slovo budú mať znalci a nariadená pitva. Verzií, čo sa mužovi mohlo stať, odznelo od prizerajúcich sa ľudí hneď niekoľko. Neďaleko nálezu tela leží osada Podskalka, podľa televízie miestni uviedli, že muž býval v ubytovni v meste. “To bol taký dobrý, férový chlapec. Nikomu neublížil,” povedal obyvateľ Adam.

Policajti v tomto prípade začali trestné stíhanie, a to vo veci prečinu usmrtenia.


VIDEO DRSNÝ ZÁSAH POLÍCIE pre oškreté auto! Na Vlastimila namierili ZBRAŇ a spútali na zemi pred očami 3-ročnej DCÉRKY: Toto je REAKCIA