Kategórie Bratislava Trnava Trenčín Nitra Žilina Banská Bystrica Prešov Košice Domáce

Len 2-ročný Demir ZMIZOL bez stopy! Desivý ZÁVER pátrania: Slová otca vás šokujú

Pátranie po Demirovi. ZDROJ: FB Polícia Prešovský kraj, minv.sk

LEMEŠANY – Iba 2- ročný chlapec zmizol bez stopy začiatkom júla. Pátralo sa po ňom, no malého Demira sa nájsť nepodarilo. Až neskôr sa objavila lebka a výsledky analýzy potvrdili tú najkrutejšiu pravdu.

 

Nešťastná tragédia sa odohrala začiatkom júla tohto roka v obci Lemešany. Chlapček z osady sa išiel kúpať so svojím nevidiacim otcom, strýkom a partiou približne 40 dospelých rómov na rieku Torysa. Skupina vtedy popíjala aj alkohol a je možné, že chlapca nemal nikto pod drobnohľadom. Keď zistili že zmizol, začali ho hľadať.

Rozbehla sa rozsiahla pátracia akcia. Dvojročného Demira vo vode hľadali hasiči so špeciálnou technikou, aj psovodi na súši. Do pátrania sa v osudný deň zapojili stovky ľudí, ktorí hľadali v okolí rieky Torysa, prečesali celé okolie, dokonca aj polia.


ODHALENIE Policajti vyšetrujú únos a predaj dvojročného chlapčeka: Jeho matka bola odsúdená za sobášny podvod s Nigérijčanom


Jeden z obyvateľov Lemešian nám vtedy povedal: ,, Celá osada ho hľadala, chlapi, aj ženy”.

Člen obecnej hliadky Rudolf Giňa ( jeden z mužov, ktorý pomáhal pri hľadaní zmiznutého chlapca ), Zdroj: Beáta Pavlišinová

V ten deň, keď sa stratil sme hľadali až do večera,” povedal jeden z členov obecnej hliadky Rudolf Giňa.

Predaný chlapec?

Po zmiznutí chlapčeka kolovali medzi miestnymi rôzne teórie. Niektoré hovorili o tom, že Demir spadol do vody a utopil sa, iné o neznámom mužovi, ktorý mal chlapca z brehu uniesť.

Pátrači však nevylúčili ani možnosť,  že rodina chlapčeka vie, kde sa dieťa nachádza. Svedčali o tom najmä zmätočné reakcie rómov, ktorí od začiatku menili svoje svedecké výpovede.

ZDROJ: Ministerstvo vnútra SR

Jedna skupina miestnych chlapčeka vytrvalo hľadala aj desiatky dní po jeho zmiznutí, druhá akoby vedela, kde sa malý Demir nachádza a bola až neuveriteľne pokojná.

Pátracie tímy, polícia, ale aj kriminalisti si lámali hlavu nad skutočne mysterióznym prípadom. Kam sa podel iba dvojročný Demir Cifra, nevedel nikto.

Nové stopy?