Regióny Trnava Hlohovec

Leopoldov si pripravil pre občanov dotazník: Pomôže pri tvorbe Programu hospodárskeho a sociálneho rozvoja

Ilustračné foto Zdroj: TASR/Oliver Ondráš

LEOPOLDOV – Mesto Leopoldov pripravilo pre svojich obyvateľov dotazník v rámci prieskumu verejnej mienky. Výsledky budú použité ako jeden z podkladových materiálov pri tvorbe Programu hospodárskeho a sociálneho rozvoja mesta Leopoldov. Informovalo o tom mesto na webovej stránke.

Ako doplnilo, ide o jeden z najdôležitejších strategických dokumentov mesta na roky 2024 až 2028. “Bude slúžiť ako východisko pri rozhodovaní o tom, kam bude mesto smerovať v najbližších rokoch. Pri jeho vypracúvaní sa chceme predovšetkým oprieť o názory obyvateľov mesta, preto by sme radi oslovili čo najväčšie množstvo ľudí,” uviedlo mesto.

Ako dodalo, obyvatelia v ňom môžu navrhnúť témy, ktoré by vedenie mesta a poslanci mestského zastupiteľstva mali riešiť. Dotazník je možné anonymne vyplniť online na adrese www.example.com/Link44. Dotazník je zároveň k dispozícii aj na mestskom úrade a v mestskej knižnici, kde ho môžu prísť obyvatelia vyplniť počas úradných hodín. “Z dôvodu čo najvyššej objektívnosti tohto dotazníka je dotazník určený iba pre obyvateľov mesta a je potrebné, aby ho každý občan vyplnil len raz,” informovalo mesto.