Regióny Trnava Top

MIMORIADNA TRAGÉDIA FOTO Haváriu neprežili TRAJA mladí ľudia! Desivé DETAILY nešťastia

Zdroj: Polícia SR

GALANTA – Noc pri Galante bola mimoriadne tragická. Polícia vyšetruje tragickú nehodu, pri ktorej vyhasli tri mladé životy.

K dopravnej nehode, pri ktorej vyhasli 3 mladé životy a jedna osoba sa ťažko zranila, došlo pri obci Veľká Mača, v okrese Galanta. Ako informuje trnavská krajská polícia, v aute sa viezli 4 rovesníci z okresu Galanta.

“20-ročný mladý muž, ktorý sedel na mieste vodiča v aute Hyudai, prešiel z nezistených príčin mimo cestu a narazil do stromu. V aute sa v čase nárazu nachádzali aj traja rovesníci vo veku 21, 18 rokov, z toho dve dievčatá. Nehodu prežila iba 21-ročná dievčina, ktorú záchranári transportovali s ťažkými zraneniami do nemocnice. Ostatní, žiaľ, zraneniam spolu s vodičom, podľahli,” priblížila polícia.

Zdroj: FB/Polícia SR – Trnavský kraj

Operačné stredisko ZZS SR krátko po polnoci vyslalo k dopravnej nehode dve ambulancie RZP a jednu RLP. “Na mieste boli 4 účastníci nehody. Traja, 20r. a 21r. muži a 18r. žena, utrpeli zranenia nezlučiteľné so životom. Štvrtú, 22r. ženu pri vedomí s fraktúrou stehennej kosti a úrazom hrudníka, transportovali záchranári do nemocnice v Galante,” uviedlo operačné stredisko.

Polícia miesto nehody uzavrela a krátko na to zasahovali pri udalosti všetky záchranné zložky. Príčina nehody nateraz nie je známa. Nehodu vyšetruje polícia, ktorá začala vo veci trestné stíhanie pre prečin usmrtenia a ublíženie na zdraví s následkom ťažkej ujmy na zdraví.