Regióny Trenčín Nové Mesto nad Váhom Top

MIMORIADNA TRAGÉDIA Zablúdená guľka ZABILA mladú MAMIČKU v kuchyni! Desivé DETAILY nešťastia

ČACHTICE –  K mimoriadnej tragédii došlo v nedeľu podvečer v nových bytovkách v Čachticiach. Zablúdená guľka tam zabila mladú ženu. Informujú o tom TV noviny.

Ako uvádza portál, muž čistil guľovú zbraň, ktorá mu vystrelila. O ulicu ďalej zasiahla mladú mamičku v kuchyni pri umývaní riadov.  Žena mala iba 30 rokov a bola učiteľka v škôlke, zostala po nej trojročná dcérka. Do práce sa vrátila po materskej dovolenke.

„Podľa doteraz zisteného, pravdepodobne počas manipulácie so zbraňou v byte došlo k náhodnému výstrelu. Projektil prerazil okno a následne prestrelil vo vzdialenosti približne 120 metrov okno oproti v bytovom dome,“ informovala trenčianska polícia na sociálnej sieti.

Poľovnícka zbraň vystrelila podľa informácií TV Markíza 48-ročnému bývalému policajtovi. Miestni o ňom hovoria ako o dobrom mužovi.

Polícia muža na mieste zadržala.  „Vyšetrovateľ odboru kriminálnej polície Nové Mesto nad Váhom začal trestné stíhanie vo veci prečinu Usmrtenie. Bližšie informácie k tejto tragickej udalosti poskytneme, až keď nám to procesná situácia dovolí,“ dodáva polícia.