Regióny Bratislava Trnava Trenčín Nitra Žilina Banská Bystrica Prešov Košice Zahraničné Top

MIMORIADNE FOTO ZASTRELILI mladého OTCA dvoch detí! Zasahovali KUKLÁČI, desivé DETAILY z miesta činu: Rodina je ZRÚTENÁ, slová manželky trhajú srdce

Mladého otca dvoch detí zastrelili. Zdroj: Facebook, FB/Sheffield Online

SLOVENSKO, SHEFFIELD – Mladý muž sa stal obeťou strelca. V Anglicku zastrelili 19-ročného mladíka zo Slovenska. Kevin utrpel ťažké zranenia, ktorým v nemocnici na druhý deň podľahol. Za sebou zanechal manželku a dve malé deti. Polícia už zatkla podozrivého muža.

 

Polícia bola k streľbe v Sheffielde privolaná v utorok (12.12) skoro ráno. Polícia okamžite oblasť, kde došlo k strebe, na dlhé hodiny uzavrela. Mladého 19-ročného postreleného muža previezli v život ohrozujúcom stave do nemocnice, kde však na druhý deň, žiaľ, zraneniam podľahol.

Podľa miestnych médií policajti boli na mieste udalosti takmer celý utorok. Ulica bola uzavretá páskou a strážili ju muži zákona. Polícia zo South Yorkshire okamžite po incidente rozbehla rozsiahle vyšetrovanie a pátranie po páchateľovi. So žiadosťou o informácie sa obrátila aj na verejnosť.

Bol to devastačný incident, hovorí detektív

Detektív Paul Murphy z polície v South Yorkshire opísal udalosť ako „devastačný incident” a vyjadril sústrasť blízkym “mladého muža, ktorý za sebou zanechal rodinu so zlomeným srdcom vrátane dvoch malých detí.”

Detektív zároveň vyhlásil: “Sme neoblomní v našom prístupe k riešeniu trestných činov so strelnými zbraňami v South Yorkshire a neprestaneme, kým nezabezpečíme spravodlivosť pre túto obeť a jej rodinu.”

Polícia zároveň zvýšila svoju prítomnosť v okolí miesta činu. Oznámili, že hliadky budú pokračovať aj v nasledujúcich dňoch, aby udržiavali poriadok a zaisťovali bezpečnosť miestnych obyvateľov, priblížil portál bnnbreaking.com.

Polícia po streľbe oblasť na celý deň uzavrela. Zdroj: FB/Sheffield Online

Rodina odišla za lepším životom, žena sa utápa v slzách

V Sheffielde dlhodobo žije početná rómska komunita Slovákov, ktorí tam odišli za prácou a lepším životom. Žiaľ, jednému z nich sa práve toto mesto stalo osudným. Podľa našich informácií, z prostredia rodiny a blízkych zosnulého, v Anglicku zavraždili 19-ročného Kevina zo Slovenska. Žil tam spolu so svojou rodinou.

Na sociálnych sieťach sa spustila lavína kondolencií od blízkych, známych a komunity v Anglicku a na Slovensku. “Nemôžem tomu overiť. Prečo ho zastrelil?! Celý život mal pred sebou, bol taký mladý, má ženu a dve deti, nech odpočíva v pokoji,” uviedla jedna z blízkych.

“Život môj, láska jediná, navždy ťa budem ľúbiť, Kevinko,” s veľkým plačom mu poslala svoj posledný odkaz milujúca partnerka.

Zatkli podozrivého

BBC vo štvrtok (14.12) informovala, že pre podozrenie z vraždy po tom, čo v Sheffielde zastreli otca dvoch detí, zatkli 41-ročného muža.

Podľa dostupných záberov podozrivého muža zatkla policajná jednotka so samopalmi vo štvrtok dopoludnia po tom, čo obkľúčili dom, v ktorom sa mal nachádzať. Vyšetrovanie prípadu naďalej pokračuje.

Podozrivého 41-ročného muža zatýka policajná jednotka. Zdroj: FB/S.S.