Regióny Bratislava Trnava Trenčín Nitra Žilina Banská Bystrica Prešov Košice Top

MIMORIADNE Náhle ZMIZLI ďalšie 2 DETI! Samuel sa nevrátil DOMOV, po Nikolasovi sa ZĽAHLA ZEM: Pomôžte ich nájsť

Ilustračné foto. Zdroj: FB/Polícia SR, regiony.sk

SLOVENSKO – Polícia opäť pátra po nezvestných deťoch. V priebehu posledných dní pribudli do pátrania dve máloleté osoby, ktorých rodiny čakajú na najnovšie informácie. Pomôžete im vrátiť sa do svojich domovov? 

Prvým strateným je 14-ročný Samuel BakaiOR PZ v Nitre vyhlásilo pátranie po Samuelovi s trvalým bydliskom v Ilave dňa 1.2.2024. Samko je štíhlej postavy, má svetlé, krátke vlasy a modré oči. Naposledy bol videný v sivej mikine a teplákoch s farebnou bundou s potlačou kvetou.

nezvestný Samuel Bakai
BAKAI Samuel – ZDROJ: zachrannysystem.sk

Dalším hľadaným je 17-ročný Nikolas BALÁŽ. Nikolas ušiel z Diagnostického centra v Ružomberku, kde bol poslaný z Reedukačného centra v Hlohovci. Odišiel na neznáme miesto a nepodal o sebe žiadne správy blízkym osobám ani reedukačnému centru. Nikolas má 170 centimetrov, štíhlu postavu a čierne vlasy. Oči má tmavo hnedé a nosí jemnú čiernu bradu. Na pravom stehne má výraznú jazvu. Mal na sebe sivé tepláky, čierne tričko, mikinu a bundu. Obuté mal čierne tenisky.

BALÁŽ Nikolas – ZDROJ: Polícia SR – Žilinský kraj/FB

Ak uvidíte, nájdete hľadanú osobu ihneď volajte linku polície (158) a následne Záchranný Systém Slovensko – Pátranie po osobách +421 948 11 22 33.