Regióny Bratislava

MIMORIADNE PÁTRANIE Náhle zmizla pani Drahomíra, je v zlom zdravotnom stave! Pomôžte ju nájsť

Ilustračné foto. Zdroj: FB/Polícia SR, regiony.sk

BRATISLAVA – Polícia žiada verejnosť o pomoc pri pátraní po nezvestnej 79-ročnej Drahomíre Domitrekovej z Bratislavy. Naposledy bola videná v sobotu ráno v mieste bydliska na Vajanského nábreží v Bratislave a odvtedy o sebe nepodala žiadnu správu. TASR o tom informoval bratislavský krajský policajný hovorca Michal Szeiff.

Aktualizované 27.3. o 19:30 – “Nakoľko pominuli dôvody pátrania po nezvestnej Drahomíre Domitrekovej, pátranie bolo odvolané,” píše bratislavská polícia na sociálnej sieti.

 

“Menovaná má viaceré zdravotné komplikácie, je v zlom zdravotnom stave,” ozrejmil Szeiff. Priblížil, že žena je štíhlej postavy a má výšku približne 160 centimetrov, modré oči, vlasy špinavý blond – prešedivelé s dĺžkou po krk. Oblečené má mať čierno-biely károvaný kabátik na zips s kapucňou, svetlé rifle a zlaté mokasíny. Pohybuje sa podľa hovorcu strnulo a pomaly. Akékoľvek informácie, ktoré by mohli viesť k vypátraniu nezvestnej osoby, môžu občania oznámiť na bezplatnom čísle polície 158, osobne na ktoromkoľvek policajnom oddelení, prípadne formou súkromnej správy na profile bratislavskej polície na sociálnej sieti.