Regióny Košice Top

MIMORIADNE PÁTRANIE Náhle zmizla ŠKOLÁČKA! Zúfalé slová OTCA: TU videli NATÁLIU naposledy, PROSÍM, pomôžte ju nájsť

Ilustračné foto. Zdroj: Polícia SR

KOŠICE – Bezradná rodina prosí verejnosť o pomoc pri pátraní po 16-ročnej stredoškoláčke Natálii Ondikovej. Naposledy bola videná v centre Košíc, kam chodí do školy.

Aktualizované: Pátranie bolo úspešné, nezvestná Natália sa našla. Jej otec ďakuje všetkým, ktorí aj prostredníctvom zdieľaní na internete pomáhali pri jej pátraní. “Ďakujem všetkým, čo pomohli s pátraním po mojej dcére Natálii. Dostal som správu, že sa našla a je v poriadku. Ešte raz veľká vďaka,” napísal jej otec dnes napoludnie na sociálnej sieti.

Pátrali po nej niekoľko dní

Pátranie po dievčati vyhlásili v sobotu 23.9. Otec Natálie sa večer cez sociálnu sieť obrátil na verejnosť. “Mám veľkú prosbu. Moja dcéra je nezvestná od včera. Jej nezvestnosť bola nahlásená aj na polícii. Naposledy bola v Košiciach, kam chodí do školy. Za každé info budem nesmierne vďačný,” uviedol. Naposledy bola videná konkrétne v centre mesta na Hlavnej ulici.

Neskôr jej otec zverejnil zverejnil fotku troch chlapcov, ktorí by mohli poskytnúť informácie, ktoré ju pomôžu nájsť. V piatok, keď zmizla, totiž trávili čas s jeho dcérou v Košiciach. Príspevky aj náš článok s prosbou o pomoc na sociálnej sieti zdieľali tisíce ľudí.

Nezvestnú Natáliu našli.