Regióny Trenčín Prievidza

MRAZIVÉ VIDEO po brutálnej VRAŽDE: Slovák chladnokrvne dobodal PRIATEĽA svojej bývalej! Odsúdili ho na doživotie

Marek Hečko. ZDROJ: youtube.com

SLOVENSKO – Brutálna vražda, pri ktorej prišiel o život 44-ročný muž ,sa odohrala v Británii. Vrahom však mal byť 26-ročný Slovák Marek Hečko, rodák z Bojníc. Toho mali za vraždu 44-ročného Adriana Ellingforda, otca dvoch detí, ktorý bol v posteli s jeho bývalou priateľkou, odsúdiť na doživotie s minimálnym odňatím slobody 26 rokov. Policajtom sa ho podarilo zachytiť opitého na video bezprostredni po desivom incidente.

 

Slovák Marek Hečko (26), ktorý už dlhšiu dobu žije v Chelmsfordue vo Veľkej Británii, chladnokrvne zavraždil svojho romantického soka Adriana Ellingforda. Hlavným dôvodom bola jeho ex-priateľka, ktorá sa s obeťou intenzívne stretávala. Hečko myšlienku na ich vzťah nezniesol a rozhodol sa ho ukončiť tým najdrastickejším spôsobom.

Vražda sa stala ešte minulého roka. Ellingford, ženatý otec dvoch detí, bol 25. júla dvakrát bodnutý do chrbta v dome v Nelson Grove. Len o niekoľko hodín neskôr natočila telesná kamera, ktorú mal na sebe policajt strážiaci miesto činu, opitého Hečka, ktorý k nemu prichádzal, zatiaľ čo si dal dúšok z poloprázdnej fľaše brandy.

Po tom, ako pristúpil k policajtovi, mu začal hovoriť, že vie, čo sa stalo a že môže pomôcť. „Viem, čo sa tu stalo a môžem pomôcť,“ hovorí na zázname opitý Hečko. Na videu ho policajt taktiež žiada, aby uviedol svoje meno, čo on odmieta.

„Viem len, že sem prišiel nejaký chlapík a zbabral nejakého chlapa.“ Policajt naňho tlačí ďalej a Hečko naďalej trvá na tom, že vie, čo sa stalo, a potom povedal: „Budeš na mňa myslieť, ale nebudem to ja, pretože neexistuje žiadny dôkaz.” Potom vyhlási: „Viem všetko. Toto mesto je moje.” Nahrávka končí Hečkovým zatknutím, keď sa uniformovaní policajti snažia zbaliť svalnatého podozrivého do policajnej dodávky.

Podrobnejšie detaily nájdete na ďalšej strane.