MRAZIVÉ VIDEO po brutálnej VRAŽDE: Slovák chladnokrvne dobodal PRIATEĽA svojej bývalej! Odsúdili ho na doživotie

SLOVENSKO – Brutálna vražda, pri ktorej prišiel o život 44-ročný muž ,sa odohrala v Británii. Vrahom však mal byť 26-ročný Slovák Marek Hečko, rodák z Bojníc. Toho mali za vraždu 44-ročného Adriana Ellingforda, otca dvoch detí, ktorý bol v posteli s jeho bývalou priateľkou, odsúdiť na doživotie s minimálnym odňatím slobody 26 rokov. Policajtom sa ho podarilo zachytiť opitého na video bezprostredni po desivom incidente.

 

Slovák Marek Hečko (26), ktorý už dlhšiu dobu žije v Chelmsfordue vo Veľkej Británii, chladnokrvne zavraždil svojho romantického soka Adriana Ellingforda. Hlavným dôvodom bola jeho ex-priateľka, ktorá sa s obeťou intenzívne stretávala. Hečko myšlienku na ich vzťah nezniesol a rozhodol sa ho ukončiť tým najdrastickejším spôsobom.

Vražda sa stala ešte minulého roka. Ellingford, ženatý otec dvoch detí, bol 25. júla dvakrát bodnutý do chrbta v dome v Nelson Grove. Len o niekoľko hodín neskôr natočila telesná kamera, ktorú mal na sebe policajt strážiaci miesto činu, opitého Hečka, ktorý k nemu prichádzal, zatiaľ čo si dal dúšok z poloprázdnej fľaše brandy.

Po tom, ako pristúpil k policajtovi, mu začal hovoriť, že vie, čo sa stalo a že môže pomôcť. „Viem, čo sa tu stalo a môžem pomôcť,“ hovorí na zázname opitý Hečko. Na videu ho policajt taktiež žiada, aby uviedol svoje meno, čo on odmieta.

„Viem len, že sem prišiel nejaký chlapík a zbabral nejakého chlapa.“ Policajt naňho tlačí ďalej a Hečko naďalej trvá na tom, že vie, čo sa stalo, a potom povedal: „Budeš na mňa myslieť, ale nebudem to ja, pretože neexistuje žiadny dôkaz.” Potom vyhlási: „Viem všetko. Toto mesto je moje.” Nahrávka končí Hečkovým zatknutím, keď sa uniformovaní policajti snažia zbaliť svalnatého podozrivého do policajnej dodávky.

Podrobnejšie detaily nájdete na ďalšej strane.

Pokračovať na ďalšej strane

Viac o téme: brutálna vražda, ex-priateľka, milenec, nôž, policajti, polícia, vrah, vražda

Súvisiace články