Regióny Medzilaborce Top

DESIVÝ NÁLEZ Mŕtvu ženu odhalil až EXEKÚTOR! 61-ročná pani nikomu nechýbala

MEDZILABORCE – Je toto vôbec možné? Smrť 61-ročnej úbohej ženy odhalili až policajti, ktorí šli na miesto hrozného nálezu s exekútorom. Dôvodom boli dlhodobo nezaplatené účty. Takže ona nechýbala príbuzným a ani susedom, našli ju, lebo to, čo chýbalo, boli peniaze…

 

Otrasný nález sa naskytol exekútorovi, ktorý za asistencie policajtov prišiel do jej bytu, informovala o tom TV JOJ. Smrť nastala údajne už pred niekoľkými mesiacmi! Jej poštová schránka bola preplnená. Úbohá žena nechýbala ani príbuzným, ani susedom. Až nezaplatené účty odhalili čo sa stalo, keď na miesto spolu s políciou prišiel exekútor. “61 – ročná žena bola nájdená vo svojom byte,” potvrdila hovorkyňa krajského riaditeľstva policajného zboru Jana Ligdayová. O žene susedia nevedeli takmer nič, iba to, že tam bývala.

Príčina smrti neznáma

Okrem policajtov prišiel na miesto aj obhliadajúci lekár. Telesné pozostatky nebohej ženy prezrel, no presnú príčinu smrti určiť nevedel. “Presný dôvod úmrtia stanoví nariadená pitva,” povedala Ligdayová s tým, že naďalej prešetrujú, čo sa vlastne za dverami bytu mohlo odohrať. Hoci sa mesiace o ženu nezaujímali ani najbližší príbuzní, o pohreb sa postarali. “Poverený príslušník Obvodného oddelenia Policajného zboru Medzilaborce začal trestné stíhanie pre prečin usmrtenia,” doplnila Jana Ligdayová.