Malacky Senec Regióny Levice Top

NEZVESTNÍ TRAJA TINEDŽERI: Rodičia sú ZÚFALÍ! Nevideli ste ich?

polícia
Ilustračná foto. Zdroj: TASR/Pavol Zachar Polícia

BRATISLAVA – Sociálnymi sieťami zameranými na pátranie nezvestných osôb len za necelé dva dni informovali o troch nezvestných tínedžeroch, ktorých v tomto prípade spája len ich mladý vek. Ak uvidíte niekoho z nich, volajte políciu (158) alebo iné príslušné orgány.

Karin Miškovičová

ZDROJ: ZÁCHRANNÝ SYSTÉM SLOVENSKO-PÁTRANIE PO OSOBÁCH

Karin Miškovičová (15) z Hurbanova, prechodne bytom Podlužany okr. Levice, dňa 21.08.2023 v poobedných hodinách odišla z domu a odvtedy sa rodine ani známym neozvala, nachádza sa na neznámom mieste. Je vysoká 165 cm, čierne vlasy, hnedé oči, oblečené mala na sebe čierne rifľové kraťasy a bielu Nike mikinu. Na ľavom predlaktí má tetovanie hada asi 15 cm veľké, obe ruky má zjazvené, v nose nosí strieborný piercing.

Dominik Šarközi

Dominik Sarkozi
ZDROJ: ZÁCHRANNÝ SYSTÉM SLOVENSKO-PÁTRANIE PO OSOBÁCH

Dominik Šarközi (14) s bydliskom v Senci je 175 cm vysoký, má hnedé oči a hnedé vlasy. Videný bol naposledy v bielom tričku, šedých kraťasoch a obutý v tmavých šľapkách s ponožkami.

Matúš Michal Zubaj

zubaj
Zdroj: Patranie.sk

Matúš Michal Zubaj (15) s bydliskom v Poprade (vyhlasujúci útvar: OR PZ v Malackách) je vysoký 160 cm a štíhlej postavy. Oblečené mal tmavo-hnedé nohavice, čierne tričko a bielo-modrú obuv.