Regióny Michalovce Top

NOVÉ INFORMÁCIE o chlapcovi (16), ktorý vyskočil zo 7. poschodia: Mrazivé FOTO priamo z miesta nešťastia

Zdroj: regiony.zoznam.sk Zdroj: regiony.zoznam.sk

MICHALOVCE – V utorok 12. decembra došlo v podvečerných hodinách na sídlisku východ v Michalovciach k obrovskej tragédii. O samovraždu sa malo pokúsiť neplnoleté dieťa. Zo siedmeho poschodia panelákového bytu vyskočil len 16 ročný chlapec. Podľa najnovších informácií pád prežil. Utrpel však vážne zranenia. 

Na miesto udalosti smerovali záchranné zložky a počas jeho prevozu neplnoletý chlapec javil známky života. Podľa aktuálnych informácií utrpel viaceré zlomeniny a je v stabilizovanom stave. Podľa svedkov nešťastia sa mal chlapec pokúsiť o samovraždu kvôli známkam v škole.

K desivej udalosti došlo na Ukrajinskej ulici v Michalovciach. Neplnoletý chlapec vyskočil zo siedmeho poschodia tohto paneláka, v ktorom býval so svojimi rodičmi a neplnoletou sestrou. Vyskočiť mal kvôli zlým známkam v škole.

sídlisko východ, Michalovce
Zdroj: regiony.zoznam.sk

“Je to hrozný pocit, ak stretávate niekoho denno- denne a zrazu ho vidíte ležať nehybne na zemi na vlastné oči. Obzvlášť, ak je to dieťa,” opísal nepríjemný zážitok jeden zo svedkov udalosti.

“Započuli sme silný náraz, akoby niečo vybuchlo. Potom už bolo počuť iba veľký krik matky chlapca, ktorého telo ležalo nehybne na zemi. Bol to veľmi skľučujúci pocit. Nikomu neprajem zažiť takýto moment,” doplnil nám dnes ďalší svedok, ktorý túto udalosť videl na vlastné oči.

Michalovce
Zdroj: regiony.zoznam.sk

 

Správu budeme aktualizovať.