FOTO VIDEO Rodinná TRAGÉDIA! Brat aj sestra VYPADLI z okna, v ich byte našli mŕtve DIEŤA

BRATISLAVA – Bratislavskú Petržalku postihla dnes veľká tragédia! V rovnakej bytovke zomreli až tri osoby z jednej rodiny. 

 

Podľa informácií tvnoviny.sk by malo ísť o jednu rodinu, a to brata so sestrou a jej 10-ročného syna.

Úvodom informovala TV JOJ, že z  okna vypadla žena, ktorá mala bodné poranenia a pád neprežila. Malo by ísť o bytový dom na Vyšehradskej ulici, žena mala vypadnúť buď zo 4. alebo 6. poschodia. O pár hodín neskôr našli v rovnakom paneláku aj mŕtve dieťa.

Zvláštnosťou je, že polícia v rovnakom dome zasahovala už o 10tej hodine doobeda, kedy z okna vypadol muž. Ten následkom zranení v nemocni podľahol.

 

Aj podľa vyjadrení polície ide o jednu a tú istú rodinu: „Na linke 158 sme krátko po 10.15h prijali informáciu, v zmysle ktorej malo dôjsť k pádu osoby mužského pohlavia z jedného z bytov na Vyšehradskej ulici v Petržalke. Muž bol privolanou záchrannou službou prevezený do jednej z nemocníc, kde zraneniam podľahol.“

Krátko po 15:00 prijala polícia ďalšie oznámenie, v zmysle ktorého malo dôjsť na uvedenej adrese k pádu ďalšej osoby – tentokrát ženského pohlavia. Tá utrpela pádom zranenia, ktorým na mieste podľahla.
Policajti na mieste vykonávali od prvotného oznámenia potrebné úkony, na základe ktorých sa im podarilo v popoludňajších hodinách lokalizovať byt 7 poschodového obytného domu, z ktorého muž a žena pravdepodobne vypadli.
Ako informuje polícia na sociálnej sieti: „Krátko pred 16.30 h policajti za splnenia zákonných podmienok otvorili predmetný byt, vo vnútorných priestoroch ktorého našli telo maloletej osoby – približne 10-ročného chlapca, bez známok života.“
Vec si na mieste prevzal vyšetrovateľ Odboru kriminálnej polície Krajského riaditeľstva PZ v Bratislave.

Rodinná tragédia v bratislavskej Petržalke má tri obete. ZDROJ: Maarty

 

Rodinná tragédia v bratislavskej Petržalke má tri obete. ZDROJ: Maarty

Rodinná tragédia v bratislavskej Petržalke má tri obete. ZDROJ: Maarty

Rodinná tragédia v bratislavskej Petržalke má tri obete. ZDROJ: Maarty

Viac o téme: aktualizované, nešťastie, Petržalka, tragédia

Súvisiace články